Jakub Forgács Správy

Vodiči si na bratislavských cestách opäť preveria trpezlivosť: Kde sa dočkajú dopravných obmedzení?

Ak za volantom brázdite ulice hlavného mesta, zbystrite pozornosť. Na vodičov čakajú dopravné obmedzenia hneď na viacerých miestach v Bratislave. Čítajte viac...

Ilustračný obrázok k článku Vodiči si na bratislavských cestách opäť preveria trpezlivosť: Kde sa dočkajú dopravných obmedzení?
Zdroj: Webnoviny.sk

„Vodiči musia od piatka počítať v Bratislave s viacerými dopravnými obmedzeniami,“ informovala bratislavská policajná hovorkyňa Karina Považanová. Od 21:00 do piatka 22. augusta do 21:00 bude obmedzená doprava v ľavom jazdnom pruhu na diaľnici D1 nad rondelom Bajkalská ulica.

Dôvodom je oprava cesty na Prístavnom moste. Premávka bude presmerovaná do voľného jazdného pruhu a označená značkami. „Vodičov vyzývame, aby v tomto úseku znížili rýchlosť a zvýšili pozornosť,“ poznamenala.

Ďalšie obmedzenie bude v sobotu od 7:00 do 18:00, dôvodom je šiesty ročník cyklomaratónu „Kellys Greenbike Tour 2014“. Úplne uzavretá bude Kysucká ulica.

Pre nakrúcanie filmu bude v nedeľu 17. augusta od 6:00 do 18:00 úplne zatvorený Most SNP, priebežne bude vjazd povolený len pre mestskú hromadnú dopravu. Na mieste bude polícia, ktorá bude dopravu v prípade potreby regulovať.

Foto: ilustračné

Zdroj: Webnoviny.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM