Rôzne Správy

Vodiči, pozor! Pripravte sa na rozsiahle dopravné obmedzenia

Vodiči to budú mať zas o niečo komplikovanejšie. Polícia upozorňuje na rozsiahle dopravné obmedzenia, s ktorými je potrebné počítať počas nasledujúcich mesiacov.

Ilustračný obrázok k článku Vodiči, pozor! Pripravte sa na rozsiahle dopravné obmedzenia
9
Galéria
Zdroj: TASR

Spozornieť by mali najmä tí, ktorí cestujú do Záhorskej Bystrice a Stupavy.

Z dôvodu výstavby svetelnej signalizácie a rôznych stavebných úprav dôjde v období od 08. marca do 30. mája 2017 k obmedzeniu premávky v Záhorskej Bystrici v križovatke ulíc Bratislavská – Čsl. Tankistov.

  • V smere do Bratislavy zo Stupavy bude premávka zachovaná po Bratislavskej ulici v jednom smere striedavo v závislosti od postupu vykonávaných prác.
  • V smere od Bratislavy do Stupavy bude premávka odklonená na obchádzkovú trasu – z Bratislavskej ulice na Tatranskú, ďalej Gbelsku, Záhorskú, cesta III/1015 a späť na Bratislavskú ulicu k čerpacej stanici pohonných hmôt.
  • Nákladná doprava s dĺžkou nad 10 metrov bude mať zakázaný vjazd z okružnej križovatky OK5 smer Záhorská Bystrica a Stupava a bude môcť využiť diaľnicu D2 alebo cestu II/505 okolo VW Bratislava a to z dôvodu nepriaznivých šírkových pomerov a polomerov obrúb na vyššie uvedenej obchádzkovej trase pre osobnú dopravu.
  • Obyvatelia východnej časti ulice Čsl. Tankistov od Bratislavskej ulice sa od cca 17. apríla do 30. mája 2017 dostanú k svojim nehnuteľnostiam obchádzkovou trasou vedenou po starej Bratislavskej ulice okolo areálu bývalého družstva.

„Dopravné obmedzenia budú riadne vyznačené prenosným dopravným značením alebo hliadkami dopravnej polície. Vodičov preto žiadame, aby pri prejazde týmito úsekom znížili rýchlosť a zvýšili pozornosť,“ informoval Bratislava24.sk hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Ilustračné foto

Kolóny v Bratislave
9
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM