Aktualizované KAW Krimi

Vo Vrakuni horelo! Plamene šľahali z okna na najvyššom poschodí + FOTO

Hasiči požiar lokalizovali. Na mieste ošetrili jednu osobu, ktorá bola potom prevezená do nemocnice.

Ilustračný obrázok k článku Vo Vrakuni horelo! Plamene šľahali z okna na najvyššom poschodí + FOTO
6
Galéria
Zdroj: TASR

Hasiči zasahovali pri požiari vo Vrakuni. Horelo na Poľnohospodárskej ulici číslo 24. Na mieste zasahovali hasiči s piatimi vozidlami.

Pri požiari sa zranil človek

„Na Poľnohospodárskej 24 horí v byte na 9. poschodí. Sú tu hasiči aj policajti. Situáciu monitorujeme,“ uviedol na sociálnej sieti starosta Vrakune Martin Kuruc.

Krátko pred pol jedenástou hodinou doobeda dostali hasiči hlásenie o požiari bytu na Poľnohospodárskej ulici v Bratislave. „Hasičské jednotky po príchode na miesto zistili, že ide o požiar bytu na ôsmom poschodí. Momentálne sa hasiči snažia požiar lokalizovať. Na mieste hasiči poskytujú jednej osobe ošetrenie,“ informovalo Bratislava24.sk Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Bratislave krátko po vypuknutí požiaru.

Zranená osoba z horiaceho bytu je v rukách záchranárov, ktorý ju previezli do nemocnice. „V prípade potreby jej poskytneme náhradné ubytovanie,“ sľúbil starosta Vrakune M. Kuruc vo videu na sociálnej sieti. Príčinou požiaru bolo pravdepodobne rozšírenie ohňa zo sviece adventného venca.

Zdroj: Bratislava - Vrakuňa
Zdroj: Facebook

Chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM