Vlak zrazil DVOCH ľudí: Žena ZOMRELA, VÁŽNE zranený muž utiekol
Podľa doterajších informácií od polície do jazdnej dráhy prechádzajúcemu rýchliku, smerujúcemu z Hlavnej železničnej stanice v Bratislave, vošli dve osoby.

Bratislavskí železniční policajti aktuálne dokumentujú okolnosti udalosti, ku ktorej došlo v sobotu krátko pred 17.30 hod. v blízkosti železničnej stanice Bratislava – Vinohrady. Bratislavskí krajskí policajti o tom informovali na sociálnej sieti.
„Podľa doterajších informácií tu do jazdnej dráhy prechádzajúcemu rýchliku, smerujúcemu z Hlavnej železničnej stanice v Bratislave vošli dve osoby – muž a žena, obaja doposiaľ neznámej totožnosti,“ uviedli bratislavskí krajskí policajti na sociálnej sieti so slovami, že rušňovodič aj napriek okamžitému použitiu bŕzd zrážke zabrániť už nedokázal.
„Žena v dôsledku zrážky utrpela zranenia, ktorým podľahla, muž z miesta utiekol na doposiaľ neznáme miesto,“ spomenuli.
„V tejto súvislosti pátrame po totožnosti neznámeho muža, ktorý v dôsledku zrážky utrpel vážne zranenie a z miesta utiekol,“ dodali policajti so slovami, že v prípade, ak občania disponujú informáciami k pohybu zraneného muža, žiadajú ich, aby ich poskytli na bezplatnom čísle polície 158.
Policajti odboru železničnej polície vykonávajú na mieste potrebné úkony.