Adriana Banásová Rôzne

Vedieť spraviť si dobrú "selfie" nemusí byť tak celkom na škodu. Ružinovčania o tom vedia svoje - ich mestská časť vyhlásila špeciálnu súťaž

Bratislavský Ružinov sa aj v tomto roku pripája k aktivitám, ktoré súvisia s Národným týždňom manželstva. Tentoraz mestská časť pripravila pre manželské páry kreatívnu súťaž o najsympatickejšiu "selfie" fotografiu.

Ilustračný obrázok k článku Vedieť spraviť si dobrú "selfie" nemusí byť tak celkom na škodu. Ružinovčania o tom vedia svoje - ich mestská časť vyhlásila špeciálnu súťaž
Zdroj: TASR

„Nezáleží na tom, či je to ‚selfie‘ z dovolenky, oslavy, či bežného života,“ vysvetlila hovorkyňa Ružinova Marianna Šebová.

„Podmienkou pre účasť v súťaži je, aby minimálne jeden z manželov mal v Ružinove trvalý pobyt,“ dodala.

Fotky možno posielať do štvrtka 28. januára, mailom ma adresu sutaz@ruzinov.sk.

„Súťažiaci môžu vyhrať ceny, ktoré využijú ako manželský pár – piknikový kôš, sadu príborov a kôš plný kozmetiky,“ prezradila ružinovská hovorkyňa.

O troch víťazných fotografiách rozhodne verejnosť prostredníctvom internetového hlasovania na sociálnej sieti, kde bude pre tento účel vytvorené špeciálne konto. Autorov fotografií, ktoré získajú najväčšiu podporu, odmenia na slávnostnom tanečnom večeri pre manželov z Ružinova 9. februára.

Prečítajte si tiež: Ružinov zadotuje nápady podporujúce komunitný život

ilustračná foto

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM