Rôzne

V Bratislave začal 29. ročník medzinárodného veľtrhu automobilov, FOTO

Hlavné mesto je v týchto dňoch miestom stretnutia motoristov zo Slovenska i zahraničia. Začal sa tam 29. ročník medzinárodného veľtrhu automobilov AUTOSALON.

Ilustračný obrázok k článku V Bratislave začal 29. ročník medzinárodného veľtrhu automobilov, FOTO
16
Galéria
Zdroj: TASR

V bratislavskej Inchebe odštartoval 29. ročník medzinárodného salónu automobilov AUTOSALON a 9. ročník výstavy luxusných tovarov a služieb EXCLUSIVE SALON. Milovníci naleštených plechov a burácajúcich motorov si prídu na svoje od 1. do 5. mája 2019.

Svoje novinky prišli predstaviť desiatky vystavovateľov, medzi ktorými zaujme aj slovenský projekt lietajúceho auta Aeromobil.

Počas EXCLUSIVE SALON uvidíme okrem spomenutého Aeromobilu aj Audi e-tron, Maserati Levante S edícia Vulcano, Ferrari 488 GTB, McLaren 720 s, BMW 7, Bentley W12 Cabrio, Bentayga V8 Petrol, Lamborghini Urus, Rolls Royce Cullinan, Rolls Royce Dawn, Aston Martin DB 11 Volante či Aston Martin DBS Superleggera.

Samozrejmosťou sú aj „ľudovejšie“ značky a ich automobily. Nebudú chýbať ani moderné vozidlá s elektrickým pohonom. Vstupné je rozdelené do niekoľkých kategórií v cenách od 6 do 10 eur.

29. ročník medzinárodného veľtrhu automobilov AUTOSALON
16
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: TASR/Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM