Správy

V Bratislave už po tretí raz ocenia dobrých otcov. Čakajú vás aktivity pre celú rodinu

Tretí ročník komunikačno-zážitkovej kampane Slovensko potrebuje dobrých otcov vyvrcholí už tento víkend viacerými aktivitami pre rodiny s deťmi. Záverom kampane bude Ďakovný koncert pre dobrých otcov.

Ilustračný obrázok k článku V Bratislave už po tretí raz ocenia dobrých otcov. Čakajú vás aktivity pre celú rodinu
Zdroj: TASR

„Úloha otca v posledných rokoch už dávno nie je iba o nosení peňazí do rodiny. Aj ja mám pár priateľov, ktorí ostali na "materskej“ a do práce chodia mamy. Je veľkým darom, ak deti môžu vyrastať s oboma rodičmi," vyjadril sa predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo, ktorý nad Ďakovným koncertom pre dobrých otcov prevzal záštitu.

Poslaním projektu Slovensko potrebuje dobrých otcov je verejne oceniť a celospoločensky poďakovať otcom za ich starostlivosť. Cieľom komunikačno-zážitkovej kampane a súťaže o titul Otec roka a Dobrý otec je spopularizovať oslavy Svetového dňa otcov na Slovensku. TASR o tom informovala tlačová tajomníčka BSK Veronika Beňadiková.

Záverom kampane bude Ďakovný koncert pre dobrých otcov, ktorý bude v nedeľu 21. júna o 19.00 h v Divadle Malá scéna STU. Na koncerte budú ocenení víťazi celoslovenskej súťaže Dobrý otec 2015 a výťažok kampane bude odovzdaný Detskej linke záchrany. Na koncerte vystúpi Martin Valihora so svojimi hudobnými hosťami.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM