Rôzne Správy

V Bratislave sa začínajú tvoriť kolóny. Dopravu obmedzí aj Macronova návšteva

V čase od 11:00 hod. dôjde k obmedzeniu premávky pri presune delegácie z letiska. Uzatvoria diaľničný obchvat D1, a to v úseku od Zlatých pieskov po Most SNP a ďalšie úseky.

Ilustračný obrázok k článku V Bratislave sa začínajú tvoriť kolóny. Dopravu obmedzí aj Macronova návšteva
Zdroj: TASR

V Bratislave sa v piatok ráno začínajú tvoriť kolóny. Dôvodom sú nehody. Na Štefánikovej ulici pri Slovenskej akadémii vied v smere na Pražskú sa zrazil autobus s autom, nedá sa odbočiť na Šancovu ulicu. Vodiči by mali v tomto prípade rátať so zdržaním, informuje o tom Zelená vlna RTVS.

Kolóny v centre mesta

Kolóny sa podľa Zelenej vlny tvoria aj na Svätoplukovej ulici v smere na Záhradnícku, zdržanie je približne 15 minút. Vodiči si postoja aj na Račianskej v smere do mesta, zdržanie je podľa Stellacentra desaťminútové. Na D1 pred vjazdom do Bratislavy, pred Prístavným mostom sa vodiči zdržia približne 15 minút.

Bratislavu čakajú počas piatku (26.10.) rozsiahle dopravné obmedzenia. Týkajú sa najmä širšieho centra Bratislavy, ako aj hlavných príjazdových ciest do hlavného mesta. Dôvodom je prijatie francúzskej delegácie na čele s prezidentom Emmanuelom Macronom. Informoval o tom krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Presun prezidenta obmedzí dopravu

V čase od 11:00 hod. dôjde k obmedzeniu premávky pri presune delegácie z bratislavského letiska. Dôjde k uzatvoreniu diaľničného obchvatu D1, a to v úseku od Zlatých pieskov po Most SNP. Ďalej bude uzatvorená Einsteinova ulica, Staromestská ulica a Hodžovo námestie. Tieto obmedzenia budú trvať približne do 11:30 hod.

V čase od 12:15 do 12:45 hod. bude uzatvorené Hodžovo námestie a Palisády v oboch smeroch v úseku po Bratislavský hrad. V čase od 14:15 do 14:45 hod. budú opäť uzatvorené Palisády, Hodžovo námestie, Suché mýto, Námestie SNP, Špitálska ulica, Štúrova ulica a Jesenského ulica. V čase od 17:00 hod. do 17:30 hod. budú uzatvorené Uršulínska ulica, Námestie SNP, Suché mýto, Hodžovo námestie, Staromestská ulica, Most SNP, Einsteinova ulica a diaľničný obchvat v smere na Trnavu.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM