Nina Táborská Krimi

Ukradnuté veci za 2-tisíc eur si z miesta činu už neodniesol. Zlodeja vyrušila policajná hliadka

Obvinený 32-ročný Marek z Bratislavy sa vo štvrtok vlámal do garáže rodinného domu a bral všetko čo mu prišlo pod ruky. Svoj lup si naložil na vozík a plánoval odísť preč, prekvapila ho však policajná hliadka.

Ilustračný obrázok k článku Ukradnuté veci za 2-tisíc eur si z miesta činu už neodniesol. Zlodeja vyrušila policajná hliadka
Zdroj: TASR

Obvinený sa dňa 11.12.2014 v čase krátko pred 11.30 hod vlámal do priestorov garáže jedného z rodinných domov na Mraziarenskej ulici v Bratislave. Snažil sa odtiaľ ukradnúť vysávač, viacero kusov ručného náradia a nástavcov, rôzne elektronické spotrebiče a náradie, uhlový transformátor, uhlovú brúsku a dokonca aj bicykel.

Zlodej naložil všetko na dvojkolesový ručný vozík nachádzajúci sa taktiež v garáži a plánoval odísť. Prekvapila ho však hliadka Policajného zboru.

Ak by sa mu podarilo s ukradnutými vecami ujsť, majiteľom garáže by spôsobil škodu vo výške 2-tisíc eur. „Po vykonaní potrebných úkonov bol páchateľ umiestnený v cele policajného zaistenia. V prípade preukázania viny hrozí za uvedené konanie v zmysle trestného zákona trest odňatia slobody až na dva roky,“ uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Zdroj: Policajný zbor SR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM