ELA Krimi

ŠOKUJÚCE pozadie požiaru v Ružinove: Našli dve mŕtve DETI, ktoré predtým UTOPILA matka vo vani

Pri dnešnom požiari bytu v bratislavskom Ružinove zahynuli dve deti.

Ilustračný obrázok k článku ŠOKUJÚCE pozadie požiaru v Ružinove: Našli dve mŕtve DETI, ktoré predtým UTOPILA matka vo vani
Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (ZZS) SR o tom informuje na sociálnej sieti. K požiaru vyslali dve ambulancie RZP a dve ambulancie RLP.

„Podľa prvotných informácií záchranári na mieste ošetrujú dve dospelé osoby. Dve maloleté osoby sa už nepodarilo oživiť," uviedli. Na mieste sa nachádzajú aj policajti a hasiči.

Bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff potvrdil, že hliadky Policajného zboru aktuálne asistujú na mieste požiaru bytového domu na Hrachovej ulici, ktorý mal vzniknúť krátko pred 13:00. Bližšie informácie poskytnú akonáhle to situácia umožní.

Policajný hovorca doplnil, že po uhasení požiaru našli v byte dve maloleté osoby, u ktorých aj napriek snahe záchranárov skončila resuscitácia neúspešne. Na mieste zadržali jednu ženu, s ktorou aktuálne vykonávajú potrebné úkony. Vec si prevzali policajti z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Televízia Markíza informovala, že tragédia sa nestala tak, ako vyzerala. „Deti nemali zomrieť na následky požiaru, o život ich mala pripraviť vlastná matka, ktorá sa policajtom k činu priznala. Deti vraj najskôr utopila vo vani a potom podpálila byt,“ informujú tvnoviny.sk. Dievčatko (†5) a chlapca (†2) sa nepodarilo zachrániť.

Ilustračné foto

DOPLNENIE INFORMÁCII V SÚVISLOSTI S DNEŠNÝM POŽIAROM BYTOVÉHO DOMU V RUŽINOVE ▪️ Po uhasení požiaru bytu boli vo...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Tuesday, August 19, 2025

Prečítajte si aj:

Zdroj: SITA/Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM