Milan Hanzel Rôzne Správy

S pôrodmi známych osobností sa roztrhlo vrece: Rodičmi sa stali aj Skrúcaný a Judínyová!

Ďalší pôrod na Slovensku! Šťastnými rodičmi bábätka sa stala aj populárna moderátorská dvojica Štefan Skrúcaný - Erika Judínyová. A zase je to dievčatko!

Ilustračný obrázok k článku S pôrodmi známych osobností sa roztrhlo vrece: Rodičmi sa stali aj Skrúcaný a Judínyová!
4
Galéria

Babyboom na pokračovanie! Len necelé tri hodiny po tom, čo cas.sk informoval, že hokejista Marián Gáborík a Ivana Gáboríková, rodená Surovcová, sa stali rodičmi, priniesol správu o ďalšom pôrode!

Dočkala sa prvého dieťatka

Ako uvádza spomínaný portál, šťastnou mamou sa stala aj Erika Judínyová. Tá na svet priviedla cisárskym rezom svoje prvé dieťa, a takisto ako aj u Gáboríkovcov, je to dievčatko. Judínyová porodila vo veku 49 rokov! Otcom je známy moderátor a humorista Štefan Skrúcaný.

Je to jeho štvrté dieťa

Kým pre Eriku, ako sme spomenuli, je to vôbec prvý potomok, jej partner má už tri deti. Z prvého manželstva dcéru Lindu a z druhého, ktoré tvoril s herečkou Zuzanou Tlučkovou, má dvoch synov: Tomáša a Lukáša. Pocit, byť znovu otcom, tak zažil aj ako 59-ročný.

Ako sa volá?

Iste vás zaujíma aj meno novorodeniatka. Šťastný pár sa zhodol na mene Ella. Takže podobnosť s Gáboríkovcami, ktorí „porodili“ tiež dnes a dali svojej dcérke meno Bella, je pozoruhodná. A ešte na záver, tu sú miery Elly: Na svet prišla 20. mája o 11.20 h a vážila 2840 gramov a merala 49 centimetrov. Uviedol web Markízy.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie