Rôzne Správy

PROGRAM Geissenovcov na Slovensku! Kde v Bratislave ich môžete stretnúť?

Neprehliadnuteľný celebritný párik sa u nás vydá za romantikou i do hôr. Svetlo sveta uzrel program ich slovenskej dovolenky.

Ilustračný obrázok k článku PROGRAM Geissenovcov na Slovensku! Kde v Bratislave ich môžete stretnúť?
10
Galéria

Slovensko obletela správa o dlho očakávanej celebritnej návšteve. Extravagantná televízna rodinka Geissenovcov má v pláne spoznávať krásy našej krajiny.

Geissenovci sa preslávili v šou, v ktorej divákov vpustili do zákulisia svojho života na vysokej nohe. Seriál o výstredných manželoch si rýchlo získal aj slovenských fanúšikov.

Začnú na západe

Ako sme vás už informovali, biznismen Robert a jeho uvravená manželka Carmen plánujú v najbližších dňoch dovolenku na Slovensku. Zatiaľ bolo známe len to, že sa ubytujú v luxusnom hoteli v Pezinku, teraz však uzrel svetlo sveta celý ich itinerár.

Podľa informácií, ktoré priniesol portál Pluska, sa nemeckí boháči u nás zdržia niekoľko dní a navštívia viacero miest.

V sobotu (7. 4.) sa majú stretnúť s bratislavským županom Jurajom Drobom. Šéf kraja vezme Geissenovcov na prehliadku Devínskeho hradu, ktorý sa týči nad sútokom riek Dunaj a Morava.

Po degustácii devínskeho vína si milionári pôjdu pozrieť aj Cyklomost slobody, ktorý spája slovenský a rakúsky breh rieky Morava.

Budú tu nakrúcať?

Juraj Droba je dlhoročným straníckym kolegom ministra hospodárstva Richarda Sulíka, ktorý slávnych manželov na Slovensko pozval. Stalo sa tak ešte koncom minulého roka na výstave Expo v Dubaji. Sulík sa vtedy pochválil, že nad haluškami dohodol návštevu Geissenovcov u nás a avizoval tiež, že na Slovensku nakrútia jeden diel svojej šou. Podľa ministra to má byť pre Slovensko reklama v hodnote aspoň 100-tisíc eur.

Či prídu Geissenovci naozaj aj so štábom a budú u nás vyrábať reláciu, zatiaľ zrejmé nie je. Vie sa len to, kam všade zamieria.

Na akých ďalších miestach sa Geissenovci u nás objavia? Čítajte na ďalšej strane →

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM