Kultúra

Prichádza najväčšie KINO na Slovensku! Budú v ňom tisíce sedadiel a OBROVSKÉ plátno

Kino by malo po svojom otvorení ponúknuť prémiový filmový zážitok a viac než 2-tisíc miest na sedenie.

Ilustračný obrázok k článku Prichádza najväčšie KINO na Slovensku! Budú v ňom tisíce sedadiel a OBROVSKÉ plátno
Zdroj: Unsplash.com

Slováci kiná milujú. Takmer každý sa rád nechá unášať dynamickým životom filmových hrdinov v pohodlnom kresle chrúmajúc pukance. A teraz bude zážitok ešte dokonalejší!

Skvelý zážitok v multikine

Známa sieť kín Cinema City Slovensko má v pláne postaviť nové kino, ktoré by sa hneď stalo najväčším v našom štáte. Informovali o tom Hospodárske noviny.

Kino by malo po svojom otvorení ponúknuť prémiový filmový zážitok a viac než 2-tisíc miest na sedenie.

Cinema City bude rekonštruovať multikino v nákupnom centre Eurovea ešte tento rok. Ako uviedla pre Hospodárske noviny manažérka centra Eurovea Katarína Paule, k existujúcim deviatim sálam pribudne ďalších osem.

Sedemnásť sál

Cinema City Eurovea tak po obnove, ktorá by mala prebehnúť ešte tento rok, bude mať 17 sál s kapacitou pre 2 400 divákov. Stane sa tak najväčším multiplexom na Slovensku.

Vynovenú sieť kín po rekonštrukcii nájdu diváci na prvom poschodí komplexu Eurovea 2.

Modernizáciou prejde celý komplex s kinosálami. Ako píše portál fontech.starti­tup.sk, najlepší filmový zážitok s využitím technológií SUPERSCREEN a 4DX zatiaľ ponúka sieť kín Cinema City Aupark. Po novom už budú najmodernejšími technológiami vybavené aj plátna v Eurovea.

Multikino s kapacitou 2 400 divákov a 17 sálami bude vybavené najmodernejšími technológiami, ktorého súčasťou budú aj VIP sály, ponúkajúce okrem nadštandardných služieb aj priestorovú zvukovú techniku ​​Dolby Atmos.

Foto je ilustračné

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM