Nina Táborská Rôzne

Prehľad zubných pohotovostí: Vieme, kde v Bratislave vám pomôžu počas noci, víkendov či sviatkov

Nepomáha obklad, ani tabletky. Nespíte, nejete, idete sa zblázniť od bolesti. No je sobota večer a váš zubár neordinuje. Vieme, kde vám pomôžu. V hlavnom meste je hneď niekoľko možností, ako vyriešiť bolesť zuba počas sviatku, víkendu či cez noc.

Ilustračný obrázok k článku Prehľad zubných pohotovostí: Vieme, kde v Bratislave vám pomôžu počas noci, víkendov či sviatkov
Zdroj: TASR

Väčšina z nás to pozná. Príde vtedy, keď ju najmenej čakáme. Neznesiteľná bolesť zuba. O to ťažšie sa s ňou bojuje, keď musíme vydržať niekoľko hodín, či dokonca dní.

Aktuálny prehľad stomatologických pohotovostí v Bratislave 2015:

Dental Smile

(Zubná pohotovosť Tri veže)

Kliniku nájdete na Bajkalskej 9. V piatok a rovnako aj počas víkendu sú vám zubári k dispozícii do desiatej hodiny večer. Ohláste sa telefonicky a v bolestiach vás nenechajú čakať ani minútu, urgentné prípady majú prednosť. Všetky zákroky si hradíte vy.

Lokálna anestéza: 10 eur

Kontakt: 0944 407 091

Zubná pohotovosť Bolí ma zub

Na Krížnej 44 nájdete ambulanciu, ktorá je vám rovnako k dispozícii počas víkendu a vo večerných hodinách. Dlhšie čakanie no profesionálny prístup. V piatok a v sobotu vás ošetria až do 24:00, ostatné dni je pohotovosť otvorená do desiatej večer. Pacient si zákroky plne hradí.

Lokálna anestéza: cenu neuvádzajú

Kontakt: 0907 797 347

Súkromnú zubná ambulancia Schill Dental Clinic

Ambulanciu nájdete v Karlovej Vsi na adrese Karloveské rameno 8. Zubná pohotovosť je cez víkend a počas sviatkov otvorená od desiatej ráno do tretej poobede. Vyššie ceny, ochota pomôcť, profesionálny prístup.

Lokálna anestéza: 12,00 eur

Kontakt: 0903 280 280

1. Bratislavská zubná pohotovosť

Pohotovosť v prostredí Dlhých Dielov na Kresánkovej 20 vás ošetrí aj bez zmlúv s poisťovňami. Ordinácia s kvalitným prístupom a slušnými cenami je otvorená v piatok do 23:00, počas víkendu od siedmej ráno až do desiatej večer.

Lokálna anestéza: 11,95 eur

Kontakt: 02/392 244 33

Lekárska služba prvej pomoci Ružinov

Štátna stomatologická pohotovosť na Drieňovej 38 v Ružinove. Za zákroky ako anestéza či výplň je potrebné doplácať. SPP má uzatvorené zmluvy so zdravotnými poisťovňami. Bez predloženia OP a karty poistenca nie je možné ošetriť pacienta na náklady poisťovne (iba na priamu platbu). Otvorené je každý deň od 18:30 do 7:00.

Kontak: 02/434 234 33

Dental centrum Nivy

(Súkromná zubná pohotovosť DENTAL STUDIO)

Začal Vás bolieť zub, váš zubár nemá voľný termín a vy nechcete ísť na zubnú pohotovosť? Hoci táto pohotovosť nefunguje v noci alebo cez sviatky ako ostatné, na telefonnom čísle si môžete zajednať okamžitý termín počas dňa.

Cena ošetrenia je jednotná (nezávisí od druhu zákroku) 40 eur bez príplatkov

Kontakt: 0948 60 57 47

Prečítajte si tiež: Ako na bolesť zubov: Babské recepty, aj rady zubára

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM