Tomáš Stupavský Rôzne

Pozor, aby ste sa zle nepreviezli! Električky číslo 1 a 4 vo večerných hodinách dočasne zmenia trasy

Električkové linky č. 1 a 4 budú mať počas veľkonočných dní vo večerných hodinách zmenenú trasu. V smere do centra mesta nebudú premávať v úseku od Nábrežia arm. gen. Svobodu po Kamenné námestie, resp. Námestie SNP.

Ilustračný obrázok k článku Pozor, aby ste sa zle nepreviezli! Električky číslo 1 a 4 vo večerných hodinách dočasne zmenia trasy
Zdroj: TASR

Dôvodom odklonu je údržba koľajovej trate na Nábreží arm. gen. Svobodu v úseku tunel – Rybársky cech. Po zmenenej trase budú električky premávať od 3. do 6. apríla vždy od 19.00 h až do začatia dennej premávky.

Linka č. 1 bude premávať cez nábrežie a tunel opačným okruhom, to znamená po trase Obchodná – Nám. SNP – Jesenského – Nám. Ľ. Štúra – Most SNP – Chatam Sófer – tunel – Kapucínska – Obchodná. Na zastávkach Jesenského, Most SNP, Chatam Sófer a Kapucínska bude teda zastavovať v opačnom smere ako obvykle.

Linka č. 4 pôjde v smere na Zlaté piesky medzi zastávkami Park kultúry a Kamenné nám. cez tunel, Kapucínsku a Nám. SNP. Nepôjde cez zastávky Chatam Sófer, Most SNP a Jesenského.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM