Polícia stále pátra po nezvestnej 35-ročnej žene z Rusoviec

Nezvestnú naposledy videli 14. januára v mieste jej trvalého pobytu. Odvtedy o sebe nepodala žiadnu správu a miesto jej súčasného pohybu a pobytu nie je známe.

Ilustračný obrázok k článku Polícia stále pátra po nezvestnej 35-ročnej žene z Rusoviec

Polícia pokračuje v pátraní po 35-ročnej matke troch detí z Rusoviec. Preveruje aj informácie od občanov. Nadežda Ondejková je nezvestná od 14. januára.

Nezvestná

„Zo strany útvarov Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V sú aj naďalej vykonávané všetky úkony smerujúce k vypátraniu nezvestnej, pričom denne sú preverované informácie získané či už vlastnou pátracou činnosťou, alebo informácie poskytnuté zo strany verejnosti,“ povedal bratislavský krajský hovorca Michal Szeiff.

Nezvestnú naposledy videli 14. januára v mieste jej trvalého pobytu. Odvtedy o sebe nepodala žiadnu správu a miesto jej súčasného pohybu a pobytu nie je podľa Szeiffa známe.

Nezvestná je vysoká približne 175 centimetrov, má štíhlu postavu, gaštanovo-hnedé dlhšie vlasy a zeleno-hnedé oči. Naposledy mala oblečenú čiernu prešívanú bundu, modré rifle a čierne čižmy.

Akékoľvek informácie o nezvestnej je možné oznámiť na najbližší policajný útvar alebo bezplatnú policajnú linku 158.

Zdroj: TASR