KAW Iné športy Šport

Petržalská plaváreň dočasne upravila otváracie hodiny aj ceny. Príčinou je znehodnotená voda

Ak sa v týchto dňoch chystáte na Petržalskú plaváreň, pripravte sa na to, že niektoré bazény sú mimo prevádzky.

Ilustračný obrázok k článku Petržalská plaváreň dočasne upravila otváracie hodiny aj ceny. Príčinou je znehodnotená voda
9
Galéria
Zdroj: Bratislavský samosprávny kraj

Petržalská plaváreň funguje od utorka 9. apríla v upravenom režime. Odstavených je viacero bazénov, a tak návštevníkom vyšla plaváreň v ústrety aspoň znížením vstupného.

Znehodnotená voda

Ak sa v týchto dňoch chystáte na Petržalskú plaváreň, pripravte sa na to, že niektoré bazény sú mimo prevádzky. Nezašportujete si v plaveckom bazéne a nefunguje tiež relaxačný bazén a tobogán. Príčinou tejto situácie je znehodnotená voda, ktorej vzorky poslali na laboratórny rozbor. Informuje o tom Petržalská plaváreň na sociálnej sieti.

Plaváreň kvôli tejto situácii upravila otváraciu dobu aj ceny vstupného. Do piatka 12. apríla bude teda otvorená od 9:00 do 21:00 hod. Predpokladaný termín sprístupnenia uvedených bazénov je piatok v poobedňajších hodinách.

K dispozícii zatiaľ zostávajú detský bazén a vírivka. Saunovať sa môžete od 13:30 do 21:00 hod. Posledný vstup v uvedenom termíne si možno kúpiť do 20:00 hod.

Kým plaváreň nebude fungovať v pôvodnom režime, cena 180 minútového vstupu je upravená na 10 eur a cena 120-minútového vstupu pre zľavnené kategórie na 5 eur.

Petržalská plaváreň
8
Galéria
Zdroj: Petržalská plaváreň FB

Ak chcete dostávať pravidelný prísun aktualít z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM