Rôzne

OZ Vagus vyzýva na darovanie zimného oblečenia pre ľudí bez domova

Zima je rok čo rok pre ľudí bez domova najnáročnejším ročným obdobím. Pomôcť im môžeme napríklad darovaním teplého oblečenia.

Ilustračný obrázok k článku OZ Vagus vyzýva na darovanie zimného oblečenia pre ľudí bez domova
3
Galéria
Zdroj: TASR

Zima je za dverami a tak, ako každý rok, aj tento vyzýva občianske združenie (OZ) Vagus na darovanie zimného oblečenia pre ľudí bez domova.

Pomôžte darovaním oblečenia

Ľuďom, ktorí nemajú vlastnú strechu nad hlavou môžete aj tento rok pomôcť darovaním teplého oblečenia. „Teploty pomaly klesajú, prichádza zima a treba sa teplejšie obliecť. V našich skladoch nám momentálne urgentne chýba zimné oblečenie,“ prosí o pomoc občianske združenie.

Aktuálne majú nedostatok zimných búnd, topánok, chýbajú tiež deky, spacáky a uteráky. „Prijímame dámske aj pánske zimné veci, najviac nám však v skladoch chýba pánske oblečenie,“ vysvetľuje OZ Vagus.

Ak máte doma prebytok spomínaných vecí, darujte ich tým, ktorí ich budú v zime naozaj veľmi potrebovať. Veci môžete odovzdať v dennom centre Domec na Mýtnej 33 v Bratislave od pondelka do piatku medzi 9:00 – 16:00 hod. (s výnimkou utorka, vtedy je otvorené 13:00 – 15:00 hod.).

Skôr ako prídete, ohláste sa vopred telefonicky na 0910 302 257 alebo emailom patricia.kovalova@vagus.sk.

Ilustračný obrázok

Oblečenie pre OZ Vagus
3
Galéria
Zdroj: Vagus

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM