Krimi

Otrasný nález: Policajti našli v jarku telo ženy bez známok života

Bežná policajná kontrola sa skončila nálezom tela ženy bez známok života, ktoré policajti našli v jarku.

Ilustračný obrázok k článku Otrasný nález: Policajti našli v jarku telo ženy bez známok života
Zdroj: TASR

Policajti v stredu (4. 12. 2019) krátko pred 22:30 hod. kontrolovali vodiča, ktorý javil známky požitia alkoholu. Na mužovi spozorovali aj čerstvé zranenia na tvári a rukách.

Roztržka s nožom

„Preverovaním pôvodu jeho zranení zistili, že v Kučišdorfskej doline došlo medzi vodičom a ďalšími dvoma osobami k fyzickej roztržke s nožom. Na základe týchto skutočností sa na miesto ihneď dostavili ďalšie hliadky Policajného zboru, ktoré začali informácie vodiča preverovať. Výsledkom ich preverovania a pátrania bolo telo ženy bez známok života, ktoré policajti našli v jarku na Fajgalskej ceste v Pezinku,“ informovala Lucia Mihalíková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave.

Prípad si podľa hovorkyne vzhľadom na jeho závažnosť prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave, ktorý začal trestné stíhanie vo veci trestného činu vraždy. Na mieste sa v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné neodkladné a neopakovateľné úkony. „Hneď ako to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní, budeme verejnosť o prípade informovať,“ dodala hovorkyňa.

Ilustračný obrázok

Chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie