Tomáš Stupavský Rôzne

Od pondelka nebude MHD zastavovať na zastávke Bajkalská smerom von z mesta

Dopravný podnik Bratislava (DPB) nebude obsluhovať zastávku Bajkalská, v smere jazdy von z mesta, pravdepodobne počas celého budúceho pracovného týždňa. Dopravný podnik o tom informuje na svojej internetovej stránke.

Ilustračný obrázok k článku Od pondelka nebude MHD zastavovať na zastávke Bajkalská smerom von z mesta
Foto: Tomáš Stupavský / Zdroj: Dnes24.sk

Dôvodom, prečo trolejbusové a autobusové linky na tejto zastávke nezastavia, sú rozsiahle opravy cestného povrchu na Trnavskej ulici, vysvetlila hovorkyňa DPB Adriana Volfová.

Podnik zastávku nebude obsluhovať od pondelka (5.10.) 9.00 h. Trvanie dočasnej zmeny bude podľa hovorkyne závislé od priebehu prác a poveternostných podmienok. DPB predpokladá koniec dočasnej zmeny v piatok (9.10.) dopoludnia.

Vodiči liniek 39, 61, 204, 205 a N74 nezastavia na zastávke Bajkalská a prejazd zastávkou potvrdia na palubnom počítači. Vodiči liniek 53 a 63 zastavia na ďalšej zastávke Sabinovská.

Krátkodobo nebude počas pondelka obsluhovaná ani zástavka Obchod Vajnory v areáli obchodného centra Vajnoria. Pre práce na fasáde objektu tu nebude prejazdná komunikácia. DPB informovalo, že dočasná zmena potrvá od 9.00 do 13.00 h. Linka 54 v tomto čase nebude zachádzať do obchodného centra.

DPB od pondelka 8.00 h obnoví dočasne zrušenú zastávku Prístavná na Landererovej ulici. Linka 88 smerujúca na autobusovú stanicu tu bude zastavovať na znamenie.

Prečítajte si tiež: Problém na Predstaničnom námestí: Vodiči trolejbusov sa sťažujú na komplikované obratisko, ale aj mestskú políciu

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM