Krimi

Nočná nehoda na diaľnici D2: Čelná zrážka dvoch áut si vyžiadala ťažké zranenie vodiča

Vodič peugeotu, ktorý utrpel ľahké zranenia, sa podrobil dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu s negatívnym výsledkom.

Ilustračný obrázok k článku Nočná nehoda na diaľnici D2: Čelná zrážka dvoch áut si vyžiadala ťažké zranenie vodiča
4
Galéria

Ťažké zranenie jedného z vodičov si vyžiadala čelná zrážka dvoch motorových vozidiel, ku ktorej došlo na diaľnici D2 v smere do Českej republiky v utorok (12.3.) krátko pred 21.30 h. Podľa doterajších informácií v 34. kilometri diaľnice došlo k nehode medzi vozidlami Peugeot Boxer s maďarským EVČ a osobným motorovým vozidlom Mercedes Benz E320 (EVČ-SI), ktoré týmto úsekom prechádzalo v protismere.

Zasahovali aj hasiči

Vodič peugeotu, ktorý utrpel ľahké zranenia, sa podrobil dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu s negatívnym výsledkom. Vodič osobného motorového vozidla mal ťažké zranenia, s ktorými ho previezla letecká záchranná služba do jednej z nemocníc. Vzhľadom na jeho zdravotný stav ho nebolo možné podrobiť dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu a z tohto dôvodu bol nariadený odber krvi v zdravotníckom zariadení.

Keďže pri nehode došlo k úniku prevádzkových kvapalín v oboch vozidlách, na miesto sa dostavili príslušníci HaZZ, ktorí zabezpečili ich odstránenie. Dopravnou nehodou bola spôsobená škoda v celkovej výške približne 15-tisíc eur. Presné príčiny a okolnosti, ktoré nehode predchádzali, sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. Informoval o tom Michal Szeiff z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun aktualít z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zrážka áut na D2
4
Galéria
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie