Krimi

Nezvestnú osobu z ubytovne na Mlynských luhoch našli bez známok života

V ružinovskej ubytovni dnes vypukol masívny požiar, pri ktorom sa zranilo osem osôb a vyhasol jeden ľudský život.

Zdroj: Facebook

Nezvestnú osobu, ktorá sa mala nachádzať v horiacej ubytovni pre bezdomovcov na Mlynských luhoch, našli bez známok života. Informovala o tom Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

Masívny požiar

„Hasiči po niekoľkých hodinách vyhľadávania nezvestnej osoby na požiarisku túto osobu našli bez známok života. Naďalej pokračujú v likvidácii požiaru,“ povedala.

Podľa doterajších informácií sa pri požiari zranilo osem osôb. Farkasová ozrejmila, že z horiacej budovy sa celkovo evakuovalo približne 70 osôb, z toho 30 pred príchodom hasičov. Pri požiari zasahuje podľa jej slov viac ako 50 profesionálnych a dobrovoľných hasičov.

Bratislavskí policajti na sociálnej sieti informovali, že v čase vypuknutia požiaru sa na mieste nachádzalo približne 50 ľudí, ktorých z priestorov ubytovne ihneď evakuovali. Policajti tiež uvádzajú, že požiar vypukol v jednej z izieb v ubytovni pre bezdomovcov na Štedrej ulici. Na miesto mal podľa Farkasovej smerovať evakuačný autobus HaZZ zo Záchrannej brigády v Malackách.

Požiar ubytovne na Mlynských Luhoch v Ružinove
18
Galéria

Ak chcete dostávať pravidelný prísun aktualít z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM