Krimi

Neznámy mladík vylúpil herňu pri Šajbách. Obohatil sa o približne 3200 eur

Herňu na ulici Pri Šajbách v Bratislave včera skoro ráno vylúpili. Asi o 4.17 h neznámy, približne 20-ročný páchateľ, zazvonil pri dverách herne a keď mu otvorila zamestnankyňa, žiadal od nej peniaze. Obohatil sa tak približne o 3200 eur.

Ilustračný obrázok k článku Neznámy mladík vylúpil herňu pri Šajbách. Obohatil sa o približne 3200 eur
Zdroj: Policajný zbor SR

„Zamestnankyňa sa pokúsila dvere zatvoriť, avšak neznámy páchateľ ju od dverí odtlačil a vošiel do herne. Tam mu žena z obavy o svoj život a zdravie vydala finančnú hotovosť,“ informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Karina Považanová. S peniazmi mladík ušiel, nikomu ale neublížil.

Policajti už po páchateľovi pátrajú. Mladík by mal mať asi 20 rokov, je nižšej, chudej postavy a oblečenú mal šuštiakovú bundu s kapucňou. „Podľa súčasných informácií nebol maskovaný ani ozbrojený,“ dodala hovorkyňa.

Polícia žiada o pomoc verejnosť. Ak si občania všimli okolo 4.17 h na ulici Pri Šajbách a v jej blízkom okolí unikajúceho muža či akékoľvek podozrivé konanie osoby, oznámiť to môžu na bezplatnom čísle polície 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Foto:Ilustračné.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM