Krimi

Neznámi výtržníci vyvádzali v autobuse MHD: Zbili manželský pár a utiekli!

Dvaja cestujúci skupinku slušne napomenuli, na čo reagovali doposiaľ neznámi muži ich fyzickým napadnutím.

Ilustračný obrázok k článku Neznámi výtržníci vyvádzali v autobuse MHD: Zbili manželský pár a utiekli!
Zdroj: Policajný zbor SR

Je neuveriteľné, aké veľká je ľudská ľahostajnosť. V autobuse bolo plno ľudí, no nik manželov neubránil ani nezostal na mieste ako svedok hrozného činu.

Žena skončila v nemocnici

Podľa informácií polície medzi 23:00 až 23:30 hod., počas cestovania autobusom linky č. 83 zo zastávky MHD SAV na zastávku MHD Damborského, sa skupinka štyroch doposiaľ neznámych cestujúcich správala hlučne, robila neporiadok a rozhadzovala po autobuse rôzne veci.

Dvaja cestujúci – manželský pár vo veku 50 rokov a 52 rokov túto skupinku slušne napomenuli, na čo reagovali doposiaľ neznámi muži fyzickým napadnutím. Viacerými údermi do oblasti tváre spôsobili poškodeným rôzne zranenia a zlomeniny v oblasti tváre, pričom bezprostredne po skutku autobus opustili a utiekli na neznáme miesto. V prípade poškodenej ženy si zranenia vyžiadali hospitalizáciu v jednej z nemocníc. Informovala o tom polícia na sociálnej sieti.

Pomôžte nájsť páchateľov

„Napriek tomu, že v čase spáchania skutku sa v autobuse nachádzalo približne 20 cestujúcich, po príchode hliadky PZ na miesto na tam nachádzal už iba dispečer MHD a vodič autobusu,“ približuje polícia situáciu.

Práve z tohto dôvodu pátra polícia po svedkoch – cestujúcich, ktorí priebeh tohto incidentu videli alebo disponujú informáciami, ktoré by napomohli k jeho objasneniu a stotožneniu doposiaľ neznámych páchateľov.

Svedkovia tohto incidentu sa môžu prihlásiť osobne na ktoromkoľvek oddelení PZ, prípadne tak môžu urobiť telefonicky na linke č. 158.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM