Krimi

Nezabrzdené auto si to napálilo rovno do škôlky. TAKÉTO sú následky

Auto bez šoféra sa samovoľne pohlo. Incident sa stal v Dúbravke.

Ilustračný obrázok k článku Nezabrzdené auto si to napálilo rovno do škôlky. TAKÉTO sú následky
Zdroj: Dúbravka facebook

Nehoda s relatívne šťastným koncom! Pri materskej škole Švantnerova v Dúbravke sa pohlo nezaistené auto. Zišlo z kopčeka až na dvor škôlky. Práve vtedy tam ale nikto nebol. Auto zastavila borovica v areáli. Mestská časť o tom informuje na sociálnej sieti.

Strom

„Po kontrole zamestnankýň z oddelenia životného prostredia dúbravského miestneho úradu to vyzerá, že to strom prežil len so škrabancami, menšie poškodenie kmeňa bolo zároveň ošetrené,“ informuje samospráva.

V Dúbravke tak zažili menšiu reminiscenciu prípadu svojvoľného pohybu autobusu MHD, ktorý v máji 2018 spôsobil materiálne škody. K vtedajšiemu incidentu došlo na Repašského ulici, keď na zastávke vodič kontroloval poruchu dverí a nezatiahol ručnú brzdu. Autobus, ktorý prešiel až po križovatku Drobného – Trhová, pri jazde poškodil dve osobné motorové vozidlá, niekoľko dopravných značení, lavičky, smetný kôš, stĺpiky a zeleň.

AUTO BEZ VODIČA A OBETAVÝ STROM🌳🚗 V roku 2018 sa v Dúbravke pohol autobus mestskej hromadnej dopravy bez vodiča. Šofér z...

Posted by Dúbravka - mestská časť Bratislavy on Thursday, November 26, 2020
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM