Rôzne

Na Mlynských nivách začínajú s výstavbou podzemného kruhového objazdu

Spoločnosť HB Reavis začala s celkovou rekonštrukciou ulice Mlynské nivy. Rozdelená je na viacero fáz, k celkovej uzávere ulice nedôjde.

Ilustračný obrázok k článku Na Mlynských nivách začínajú s výstavbou podzemného kruhového objazdu
12
Galéria
Zdroj: TASR

Na ulici Mlynské nivy v Bratislave začína developer HB Reavis v rámci rozsiahlej rekonštrukcie ulice s výstavbou podzemného kruhového objazdu. Z tohto dôvodu musia vodiči počítať s dopravnými obmedzeniami.

Dopravné obmedzenia

Od tohto týždňa bude možné vojsť do Továrenskej ulice iba z jednej strany, prejazd ulicou nebude možný. Informoval o tom investor.

Továrenská ulica bude slepá a vjazd do nej bude možný iba od Dostojevského radu a Čuleňovej ulice. „Odbočenie z ulice Mlynské nivy nebude možné. Toto obmedzenie bude trvať približne do začiatku decembra,“ spresnil developer.

Spoločnosť HB Reavis, ktorá v Bratislave stavia novú autobusovú stanicu, začala od mája s celkovou rekonštrukciou ulice Mlynské nivy. Rozdelená je na viacero fáz, k celkovej uzávere ulice nedôjde. Obnova je vyčíslená predbežne na 24 miliónov eur, investor ju zrealizuje na vlastné náklady. Počiatočné fázy by mali byť ukončené počas tohtoročnej jesene. Nový bulvár by mal byť k dispozícii pre obyvateľov i návštevníkov Bratislavy na jeseň 2019.

Mlynské nivy
12
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM