Adriana Banásová Krimi

Polícia prosí občanov o pomoc pri hľadaní páchateľa, ktorý prepadol stávkovú kanceláriu v Centráli

Polícia v hlavnom meste pátra po páchateľovi lúpežného prepadnutia v stávkovej kancelárii, ku ktorému došlo v sobotu (19.12.) v čase krátko pred 17.30 h v priestoroch nákupného centra na Metodovej ulici. Informovala bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová.

Ilustračný obrázok k článku Polícia prosí občanov o pomoc pri hľadaní páchateľa, ktorý prepadol stávkovú kanceláriu v Centráli
Zdroj: Dnes24.sk

„Podľa doteraz vykonaného vyšetrovania neznámy páchateľ po tom, čo vošiel do priestorov kancelárie, žiadal od zamestnankyne vydanie finančnej hotovosti. Tá mu z obavy o svoj život a zdravie vydala 3840 eur. Páchateľ následne utiekol na doposiaľ neznáme miesto. Lúpež sa zaobišla bez zranení,“ uviedla Kurucová.

Polícia v tejto súvislosti pátra po mužovi vysokom približne 185 centimetrov, ktorý mal oblečenú čiernu bundu, rifle, na hlave mal čiernu šiltovku a tvár si maskoval golierom bundy, ktorý mal vyhrnutý až do výšky nosa.

„Akékoľvek informácie k totožnosti muža nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení,“ uzavrela Kurucová.

Prečítajte si tiež: V Centráli prepadli stávkovú kanceláriu

Neznámy páchateľ
4
Galéria
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie