Tlačové správy

Máme ho aj v Bratislave: Neobmedzený SWAN 4G INTERNET v1.0 aj v našom meste za 5 eur!

Štvrtý mobilný operátor SWAN rozširuje predajné miesta novej neobmedzenej dátovej služby 4G INTERNET v1.0 o ďalšie SWAN CENTRÁ v Bratislave, Malackách, Košiciach a v Komárne. Toto rozhodnutie ovplyvnil veľký záujem zo strany zákazníkov o službu bez viazanosti a potreby kontroly prečerpaných dát.

Ilustračný obrázok k článku Máme ho aj v Bratislave: Neobmedzený SWAN 4G INTERNET v1.0 aj v našom meste za 5 eur!
Zdroj: Dnes24.sk

„Úspech tejto ponuky prekročil naše očakávania a je dôkazom toho, že štvrtý mobilný operátor je na trhu viac než vítaný. Prvé reakcie našich zákazníkov ukázali, že sme spravili ten správny krok vpred. Predaj našej jedinečnej neobmedzenej dátovej služby má vzostupný trend a rodina SWAN zákazníkov sa aj vďaka nej rozrastá o tisíce,“ hovorí Juraj Ondriš, predseda predstavenstva spoločnosti SWAN.

Zákazníci môžu 4G INTERNET v1.0 naďalej využívať za výhodný mesačný poplatok 5 euro s DPH. Zriaďovací poplatok je tiež 5 euro s DPH. Službu 4G INTERNET v1.0 si môžu zákazníci aktivovať od dnes už na deviatich predajných miestach podľa otváracích hodín – v Bratislave, Malackách, Komárne, Trnave, Púchove, Pezinku, Dunajskej Strede a v Košiciach dokonca na dvoch miestach. Naďalej platí možnosť objednať si službu aj formou online nákupu.

Príďte sa informovať do bratislavckej pobočky – SWAN centra na Saratovskej 6/A, Rustica.

Službu 4G INTERNET v1.0 je možné využívať na zariadeniach podporujúcich technológiu LTE. Spoločnosť SWAN má v svojej ponuke zariadenie USB modem Huawei 3372 za 65 euro s DPH. Zároveň na webovej stránke spoločnosti pribudlo pätnásť ďalších spoločnosťou SWAN otestovaných zariadení, ktoré sú plne kompatibilné so službou 4G INTERNET v1.0, vrátane inštrukcií o jej nastavení. Doplňujúce informácie je možné získať priamo na vybraných deviatich predajných miestach zverejnených na webovej stránke spoločnosti alebo na nonstop zákazníckej linke 0650 123 456.

(PR) – Za obsah i fotografie zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM