Adriana Banásová Kultúra

Lúčnica a IMT Smile opäť spoločne roztancujú Bratislavčanov. Do Expo Arény zavítajú už v decembri

Projekt Made in Slovakia skupiny IMT Smile a umeleckého súboru Lúčnica sa po roku opäť predstaví divákom v Bratislave. Ojedinelé hudobno-tanečné predstavenie, ktoré dosiaľ videlo viac než 50.000 nadšených divákov, sa vo vynovenej verzii vráti 22. decembra do Incheba Expo Arény.

Ilustračný obrázok k článku Lúčnica a IMT Smile opäť spoločne roztancujú Bratislavčanov. Do Expo Arény zavítajú už v decembri
Zdroj: TASR

Veľkolepý spoločný projekt jednej zo slovenských najúspešnejších hudobných skupín a legendárneho umeleckého súboru, kritikmi označovaný za „svetovú šou vyrobenú na Slovensku“ či „zážitok na celý život“, sa pre mimoriadny záujem vracia do Bratislavy. Divákom sa energickí muzikanti na čele s Ivanom Táslerom a súbor pod umeleckým vedením prof. Štefana Nosáľa predstavia v decembri krátko pred Vianocami.

Takmer 150-členný organizačný tím pod vedením úspešného režiséra Jána Ďurovčíka sľubuje opäť skvelú šou a neopakovateľný zážitok. Program, ktorý ohúril tisíce fanúšikov folklóru i rockovej hudby, bude oproti minuloročnému aj mierne vynovený.

„Okrem nových účinkujúcich, nakoľko v Lúčnici začína dominovať nová mladá generácia tanečníkov, chystáme pár noviniek a prekvapení aj v rámci programu. Za IMT Smile viem s určitosťou sľúbiť, že zaznejú aj nejaké nové skladby, ktoré minule chýbali. Prekvapení však bude viac,“ uviedol pre médiá spevák a jeden z producentov projektu Ivan Tásler.

Ďalšie novinky budú organizátori zverejňovať postupne.

O úspešnosti tohto pôvodne jednorazového projektu Made in Slovakia svedčí aj fakt, že minuloročné plánované len dve predstavenia v Bratislave a Košiciach sa okamžite vypredali a napokon sa pre veľký záujem pridali ďalšie tri. V lete tento spoločný program IMT Smile a Lúčnica predstavili aj na open air festivaloch v Prešove a Piešťanoch a len nedávno zverejnili informáciu o tom, že sa 19. decembra chystajú s projektom aj do pražskej O2 arény.

Pre neutíchajúci záujem a skvelé ohlasy sa tak IMT Smile a Lúčnica predvedú spoločne ešte raz v decembri tohto roka aj v slovenskom hlavnom meste.

Vstupenky sú už od dnešného dňa v predaji v sieti Ticketportal, informovala PR manažérka projektu Anna Tásler-Onderková.

ilustračná foto

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM