Rôzne Správy

Križovatka Mlynské nivy-Karadžičova bude od pondelka bez obmedzení

Spoločnosť HB Reavis, ktorá v Bratislave stavia novú autobusovú stanicu, začala v máji s celkovou rekonštrukciou ulice Mlynské nivy.

Ilustračný obrázok k článku Križovatka Mlynské nivy-Karadžičova bude od pondelka bez obmedzení
9
Galéria
Zdroj: TASR

Križovatka ulíc Mlynské nivy a Karadžičova v Bratislave bude od pondelka (3.9.) opäť fungovať bez obmedzení. Informoval o tom developer HB Reavis, ktorý od mája realizuje rozsiahlu rekonštrukciu ulice Mlynské nivy.

Rekonštrukcia vo fázach

Počas leta pracoval investor na prekládke kanalizačného zberača, aby neskôr mohol vymeniť sútokovú komoru. „Tieto práce boli nateraz ukončené a od najbližšieho pondelka bude križovatka pre osobnú dopravu plne funkčná,“ spresnil investor. Spoločnosť HB Reavis, ktorá v Bratislave stavia novú autobusovú stanicu, začala v máji s celkovou rekonštrukciou ulice Mlynské nivy.

Rekonštrukcia je rozdelená na viacero fáz, k celkovej uzávere ulice nedôjde. Obnova je vyčíslená predbežne na 24 miliónov eur, investor ju zrealizuje na vlastné náklady. Počiatočné fázy by mali byť ukončené počas tohtoročnej jesene. Nový bulvár by mal byť k dispozícii pre obyvateľov i návštevníkov Bratislavy na jeseň 2019.

Na fotografii: Situácia na ulici Mlynské nivy koncom júla.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM