Koniec nonstop nákupom: V petržalskom Tescu si už potraviny po polnoci nenakúpite

Doteraz ste mohli služby nonstop nakupovania využívať v Tesco Extra na Panónskej ceste v Petržalke a na Zlatých Pieskoch.

Britský reťazec Tesco končí s nonstop predajom na Slovensku. Od marca už po 22:00 hod. nenakúpite v žiadnom z hypermarketov Tesco Extra.

Koniec nonstop nákupom

Neskoré nočné nákupy v hypermarketoch Extra vyhovovali najmä tým, ktorí neradi nakupujú v preplnených obchodoch. Nočným nákupom ale od marca úplne odzvoní.

Doteraz ste mohli služby nonstop nakupovania využívať v Tesco Extra na Panónskej ceste v Petržalke a na Zlatých Pieskoch. Po novom budú totiž obe nonstop prevádzky otvorené len do 22:00 hod. Informuje o tom Tesco na svojom webe:

„Nonstop obchody (Zlaté Piesky a Petržalka) a obchody otvorené do 23:00 hod. (Expres Lednické Rovne) budú zatvárať o 22:00 hodine. Nonstop obchody a Expres Lednické Rovne budú otvorené pre zákazníkov od 6:00 hod. Čerpacie stanice budú otvorené aj počas sviatku od 8:30 do 20:30 hod.“

Ekonomické dôvody

Otváracie hodiny sa reťazec rozhodol zmeniť z dôvodu slabého využívania nonstop služieb zákazníkmi, ale aj z ekonomických dôvodov. Zmenou chce reťazec podľa vyjadrenia Lucie Poláčekovej z marketingu Tesco Stores pre Denník N ponúknuť lepšie služby zákazníkom.

V Petržalke ste sa na nočné nákupy mohli vybrať poslednýkrát v nedeľu, na Zlatých Pieskoch si môžete nonstop nakupovanie užívať ešte do 1. marca. Potom vám budú po 22:00 hodine k dispozícii už len niektoré predajne potravín Malina, Delia či iné večierky v Bratislave.

Budú vám nonstop nákupy v Tesco EXTRA chýbať?

Zdroj: bratislava.dnes24.sk