
Hrôzostrašná TRAGÉDIA v centre Bratislavy: Auto ZMIETLO zastávku plnú ľudí, ŠTYRIA neprežili!
Na bratislavskej Zochovej ulici narazilo krátko po 22.15 h auto do zastávky mestskej hromadnej dopravy. Následky sú katastrofálne!
Hrôzostrašná TRAGÉDIA v centre Bratislavy: Auto ZMIETLO zastávku plnú ľudí, ŠTYRIA neprežili!
Na bratislavskej Zochovej ulici narazilo krátko po 22.15 h auto do zastávky mestskej hromadnej dopravy. Následky sú katastrofálne!

Nehoda si podľa prvotných informácií vyžiadala štyroch mŕtvych a sedem zranených. Polícia a hasiči o tom informovali na sociálnej sieti.
Starostka bratislavského Starého Mesta Zuzana Aufrichtová neskôr na sociálnej sieti informovala, že po tragickej nehode v centre Bratislavy je zatiaľ päť obetí a desať ľudí je vážne zranených.
„Staromestská ulica dnes platí za aroganciu tú najvyššiu cenu. Zatiaľ päť obetí a desať mladých ľudí v kritickom stave je daň za omamné látky – alkohol a neprimeranú jazdu,“ uviedla. Rodinám obetí vyjadrila sústrasť.
Aktualizované 8:25 Piatu obeť, o ktorej pôvodne písala starostka Starého Mesta Aufrichtová, záchranári nepotvrdili.
Čo sa stalo?
Ako uvádza polícia, viaceré hliadky bratislavských policajtov ako aj iných záchranných zložiek aktuálne zasahujú na Zochovej ulici, kde došlo krátko po 22.15h k tragickej udalosti.
„Podľa doterajších informácii vodič osobného motorového vozidla narazil do zastávky MHD, na ktorej sa v tom čase nachádzalo viacero osôb. V dôsledku tejto udalosti utrpelo viacero osôb zranenia,“ píše polícia na Facebooku.
Muži zákona ešte dodali: „Na mieste aktuálne vykonávame potrebné úkony. Akonáhle to situácia umožní, poskytneme bližšie informácie.“
„Po príchode na miesto udalosti museli hasiči vyslobodzovať osoby z vozidla aj spod vozidla,“ píše na sociálnej sieti Hasičský a záchranný zbor s tým, že na mieste zasahuje 21 hasičov z HS Radlinského a Hálkova.
Doprava po Staromestskej ulici v Bratislave smerom na Most SNP je po tragickej nehode úplne uzavretá. Linky mestskej hromadnej dopravy odklonili cez Námestie SNP a Rázusovo nábrežie. Na sociálnej sieti o tom informoval bratislavský primátor Matúš Vallo.
„Podľa doterajších informácií dopravnú nehodu zapríčinil vodič motorového vozidla,“ informovala pol hodinu po polnoci polícia.
Článok pokračuje pod videom!
Hrôza a zdesenie
„Ťažko sa mi hľadajú slová na tragickú udalosť, ktorá sa stala neskoro večer na Zochovej ulici,“ uviedol Vallo s tým, že vodič osobného auta bol údajne pod vplyvom alkoholu. Vyjadril úprimnú sústrasť rodinám.
Predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina) vyjadril úprimnú sústrasť pozostalým a rodinám obetí po nedeľnej (2. 10.) tragédii v Bratislave. Zraneným zaželal skoré uzdravenie.
„S hrôzou a zdesením som prijal túto správu. Opitý vodič vrazil do zastávky plnej ľudí. Musíme mať nulovú toleranciu k alkoholu za volantom,“ vyhlásil na sociálnej sieti.
Šéf parlamentu vyjadril presvedčenie, že vodič nevyviazne len s podmienkou. „Zničil jednou nezodpovednosťou veľa osudov rodín,“ skonštatoval.
Polícia prosí o pomoc!
„V súvislosti s tragickou udalosťou, ku ktorej došlo v nočných hodinách na Zochovej ulici sa obraciame na verejnosť so žiadosťou o pomoc. V prípade ak ste boli svedkom tejto udalosti a disponujete informáciami ktoré môžu napomôcť pri vyšetrovaní jej okolností, žiadame Vás aby ste sa prihlásili na bezplatnom čísle polície 158 alebo nám napísali súkromnú správu na FB Polícia SR Bratislavský kraj spolu s telefónnym číslom a my sa Vám v priebehu dňa ozveme,“ vyzvala polícia na sociálnej sieti.
Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.
Ďalšie aktuálne témy
- Končí s politikou? Korčok neprijal Sulíkovu ponuku. SaS do volieb nepovedie
- Chorý Fico, kolaps Kerekrétiho a do tretice Krošlák! Poslanec zo Sme rodina skončil v NEMOCNICI
- Naď sa POCHVÁLIL, čo vyrobíme pre Ukrajinu: ŠESTNÁSŤ húfnic bude stáť 92 miliónov!
- PRIESKUM: Slováci majú zrejme DOSŤ tejto vlády! Predčasné voľby si želá až 60 percent ľudí
- Tragédia NEOPÍSATEĽNÝCH rozmerov: Na futbalovom zápase zomrelo takmer 200 ľudí!

- VÝBUCH, vyrazené okná a ZADYMENÁ budova v Bratislave: Čo spôsobilo večernú DRÁMU?
- Ženy mali byť masérky, no skončili ako PROSTITÚTKY: Muža z Bratislavy obvinili z KUPLIARSTVA
- Mladík takmer ZOMREL na zastávke: Policajti mu spravili masáž srdca a zachránili ho!
- HROZNÉ! Manželský pár prechádzal cez koľajnice, žena zrážku s vlakom NEPREŽILA
- Bratislavčania budú žiť kúsok od NOVÉHO národného parku: Pozrite na tú NÁDHERU! + FOTO
- Obchodný dom Dunaj neniesol vždy dnes známy názov: Pôvodne sa volal Brouk a Babka
- Rodičia z Vrakune majú fantáziu: Medzi novonarodenými detičkami sú aj Vito, Eliot či Triana
- Bratislavčania, chcete rozhodovať o tom, čo sa deje "pod vašimi oknami"? Využite TÚTO ponuku
- Jedna z ulíc v Ružinove bude nádherne RUŽOVÁ: Namiesto vyrúbaných stromov vyrastú SAKURY
- Zásah NAKA na západnom Slovensku: Zadržali 15 ľudí, medzi nimi má byť aj majiteľ siete čerpacích staníc
- TRAGÉDIA na priecestí: Súrodenci zrážku neprežili. Otec ich vytiahol z auta a ZRÚTIL sa, FOTO
- ŠTEDRÝ daňový bonus na dieťa? Mnohí rodičia nedostanú 140 eur, upozornil Mihál + VÝPOČET
- Zvažujete dovolenku v CHORVÁTSKU? Vyraziť môžete za necelých 30 eur aj VLAKOM!
- ZVERSTVO na košickom sídlisku: Muž ZNÁSILNIL bezbrannú školáčku, keď venčila psa!
- Krvavá DRÁMA vo vlaku: Muž na smrť DOBODAL dvoch cestujúcich, viacerí sú zranení +FOTO
- Ako udržať VÝDAVKY pod kontrolou? Skúste jednoduché pravidlo 50/30/20
- Chcete vyhrať v LOTÉRII? Herný expert odhalil VZOREC tajného čísla
- Neviete sa stále „DOKAŠLAŤ“? S hlienmi zatočí lacný NÁPOJ, stačia vám len 2 suroviny
- Michalovcami otriasla ďalšia TRAGÉDIA: Mladý policajt si siahol na život, ZASTRELIL sa
- Pochybili v diagnóze a dievčaťu AMPUTOVALI všetky končatiny! Rodina vysúdila balík
- Záhadné ZMIZNUTIE krásnej Terezky: Zostala po nej len bunda a mobil, kde môže byť?
- Neviete sa stále „DOKAŠLAŤ“? S hlienmi zatočí lacný NÁPOJ, stačia vám len 2 suroviny
- TÝŽDENNÝ HOROSKOP astrologičky Valiky: Ľudia v TOMTO znamení majú šancu na výhru v LOTÉRII!
- Zachraňovali len MESAČNÉ bábätko: Do nemocnice ho previezli silne podchladené
- PRVÉ slová Valentína po vražde Eriky: Zabil som "gadžiku", priznal sa kamarátovi
- Chcete vyhrať v LOTÉRII? Herný expert odhalil VZOREC tajného čísla
- Hokejový svet zasiahla SMUTNÁ správa: Zomrel legendárny útočník a velikán NHL
- Ako udržať VÝDAVKY pod kontrolou? Skúste jednoduché pravidlo 50/30/20
- Rytmus a Dara po rokoch SPOLU: Krásne vyznanie jej EX na megakoncerte k 50-tke!
- TRAGÉDIA v hlavnom meste: Taxík sa sám pohol a PRITLAČIL ženu ku stene! Na mieste zomrela