Aktualizované Rôzne Správy

HAVÁRIE áut na viacerých miestach v Bratislave: Opäť si postojíte v KOLÓNACH

Priebežne uzatvárajú aj tunel Sitina.

Ilustračný obrázok k článku HAVÁRIE áut na viacerých miestach v Bratislave: Opäť si postojíte v KOLÓNACH
Zdroj: TASR/Dano Veselský

AKTUALIZÁCIA o 11.30 hod.: Cesty už sú prejazdné.

Doprava v Bratislave je v stredu ráno na niektorých miestach opäť spomalená. Vodiči si môžu v kolónach postáť niekoľko minút. Priebežne uzatváraný je tunel Sitina. Informuje o tom Zelená vlna RTVS a Stella centrum.

Nehoda v Lamači

Nehodu dokumentujú v hlavnom meste na diaľnici D2 za odpočívadlom Lamač v smere na Stupavu, kde sa zrazili dve osobné autá s kamiónom. Čiastočne sú blokované oba pruhy, tvoria sa kolóny, tunel preto priebežne uzatvárajú. Kolóna sa tvorí už od výjazdu z Petržalky na Most Lanfranconi. Hlásené sú polhodinové zdržania na diaľnici aj na obchádzke cez Patrónku.

Blokovaná cesta

So zdržaním treba počítať aj na Zlatých Pieskoch pri obratisku električiek v smere do centra, kde sa zrazili dve autá. Blokovaný je ľavý jazdný pruh. Približne 15 minút si vodiči postoja na Račianskej ulici v smere do centra. Premávka sa spomaľuje aj v Petržalke, kde sa v ľavom pruhu zrazili tri autá na Námestí hraničiarov smerom od Osuského ulice.

Približne 15 minút si vodiči postoja na Račianskej ulici v smere do centra. Premávka sa spomaľuje aj v Petržalke, kde sa v ľavom pruhu zrazili tri autá na Námestí hraničiarov smerom od Osuského ulice.

Nehodu evidujú aj na diaľnici D1 pred Bratislavou v smere zo Senca. Blokovaný je ľavý jazdný pruh, zdržanie je zhruba desať minút. Na vjazde do Bratislavy po diaľnici D2 zo Stupavy si vodiči postoja 25 minút, na starej Seneckej ceste v smere do Bratislavy sa motoristi zdržia zhruba 20 minút.

Správu budeme aktualizovať.

Foto je ilustračné

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM