han Krimi

Grafiťák Léon v Bratislave dosprejoval: Francúz pri ÚTEKU pred políciou spadol do šachty

Bratislavskí policajti obvinili 26-ročného občana Francúzska, ktorý sprejoval nápis na jednej z budov na Župnom námestí v Bratislave.

Ilustračný obrázok k článku Grafiťák Léon v Bratislave dosprejoval: Francúz pri ÚTEKU pred políciou spadol do šachty
3
Galéria

Obvinili ho z trestného činu poškodzovania cudzej veci. TASR o tom informoval bratislavský krajský hovorca Michal Szeiff.

„Muž sa mal v blízkosti miesta schovať za matrac, avšak pri úteku pred policajtmi prekonal oplotenie a následne spadol do zrázu, z ktorého sa nevedel dostať,“ priblížil Szeiff.

Následne policajti k mužovi privolali hasičov, ktorí ho následne vytiahli. "Vzhľadom na skutočnosť, že k osobe sa nevedeli dostať s prihliadnutím na nedostupnosť terénu ani policajti, na miesto boli privolaní príslušníci Hasičský a záchranný zbor spolu s technikou a muža následne vytiahli. Na mieste si ho prevzali policajti ktorí ho obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie, " uviedla polícia na Facebooku.

„Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I v tejto súvislosti už vzniesol obvinenie z trestného činu poškodzovania cudzej veci 26-ročnému Léonovi Élie M. F. občanovi Francúzska,“ uzavreli muži zákona.

KLIKNITE aj na tieto články:

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM