Rôzne

FOTO: Na Dlhých Dieloch vyrastie päťpodlažný Karlove

Pre tých, ktorí by chceli žiť v zelenej Karlovke, vyrastie neďaleko dunajského ramena nový bytový dom Karlove.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Na Dlhých Dieloch vyrastie päťpodlažný Karlove
5
Galéria
Zdroj: Retep Slovakia

V starej dobrej Karlovke vyrastie päťpodlažný Karlove. O projekte sa hovorilo už v roku 2015, pričom jeho pôvodný názov bol Boomerang.

Bývanie v bumerangu

Developer stavil na lásku rodených Karlovešťanov k mestskej časti, blízkosť prírody, dunajského ramena a dobrú dostupnosť do centra mesta. Uvádza, že autom sa do centra mesta dostanete za 6 minút, avšak iste nemal na mysli čas rannej špičky, kedy sa Karloveskou ulicou tiahnu nekonečné kolóny. Električkou by ste to mali zvládnuť za 8 a bicyklom za 10 minút.

Developer Retep Slovakia postaví Karlove na Hudecovej ulici a bude mať tvar bumerangu. Práve podľa jeho pôdorysu niesol svoj prvý názov – Boomerang.

Byty s rozlohou od 26 – 88 metrov štvorcových sa budú ponúkať v štandarde. Bytový dom bude mať päť podlaží s 39 1-, 2– a 3-izbovými bytmi. Bližšie informácie a konkrétne pôdorysy bytov, cenník bytov budú k dispozícii začiatkom marca.

K bytom bude prislúchať balkón alebo terasa, pivnica a parkovanie v podzemí a na prvom nadzemnom podlaží. V prípade malej kapacity podzemného parkoviska bude možné parkovať aj pred domom.

Výstavba začne začiatkom apríla 2018 a termín ukončenia je naplánovaný na koniec roka 2019, následne bude kolaudácia a po nej sa budú byty odovzdávať.

Karlove v Karlovej Vsi
5
Galéria
Zdroj: Retep Slovakia
Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM