Futbal

EURO 2016 s Dnes24.sk: Aj cez víkend hráte o lákavé ceny

Súťaž webového portálu Dnes24.sk pokračuje už 15. deň. Čím viac správnych odpovedí pošlete, tým sú vaše šance na zisk hlavnej ceny vyššie. V hre je aj romantika a adrenalín za stovky eur.

Na úvod dôležité upozornenie. Uzávierka aktuálneho hracieho dňa je v nedeľu 26. júna 2016 o 11:00! Mená víťazov denných cien zverejníme v rovnaký deň okolo obeda. V popoludňajších hodinách nájdete na našom portáli aj novú súťažnú otázku.

PREČÍTAJTE SI: Ako z fitnes súťaží. Na futbalových ME sa koná aj prehliadka veľkých svalov

Finále ME 2016 sa hrá na Stade de France v Saint-Denis, ktorý je kapacitou najväčší spomedzi všetkých francúzskych štadiónov.

Ktoré mestá hostia semifinálové duely?

A/ Lyon a Marseille

B/ Bordeaux a Lyon

C/ Marseille a Bordeaux

Odpovede zadávajte do priloženého formulára (stačí napísať písmeno a, b, c) pod článkom, platí, že nie ste limitovaní jedným pokusom, ale máte ich viac, tým pádom je aj šanca byť medzi výhercami vyššia.

Všetko o kontinentálnom šampionáte nájdete na partnerskom webe Sport7.sk

O čo sa hrá?

Každý deň hráte o balíček pánskej kozmetiky od HENKEL SLOVAKIA – v ktorom bude okrem iného Fa Men Dark Passion a got2b phenoMENal krémový gél.

Na záver súťaže sa uskutoční žrebovanie o šesť hlavných cien. Pôvodné tri sme pre veľký záujem rozšírili o ďalšiu trojicu lákavých cien.

Prví traja víťazi získajú darčekovú poukážku na ubytovanie a adrenalínové zážitky v atraktívnom areáli Divoká voda – známom stredisku vodných športov Čunovo, kde sa aj toto leto koná FESTIVAL DIVOKEJ VODY 2016.

Ďalšia trojica účastníkov vyhrá let balónom od od Darujletbalonom­.sk. Jeden z majiteľov letenky dostane k možnosti pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy aj tekutý bonus – kartón piva s originálnym setom pohárov od KIKA BIER.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: EURO 2016: Pre veľký záujem sme rozšírili ceny. Hrajte o adrenalín i romantiku za stovky eur

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM