Futbal Šport

Majú dôvod na radosť. Hokejisti, rovnako ako aj futbalisti bratislavského Slovana sa totiž radovali z víťazstiev.

Ilustračný obrázok k článku Halloween aj Dušičky priali Slovanistom: Z výhier sa tešili hokejisti aj futbalisti
Zdroj: Facebook.com/ŠK Slovan Bratislava , Facebook.com/HC SLOVAN Bratislava

Deň pred sviatkom privítali hokejisti Slovana svojom ľade aktuálneho lídra Extraligy Spišskú Novú Ves. Aj keď boli belasí prvé dve tretiny horším mužstvom, v tej poslednej sa vzchopili a predviedli parádny výkon a tromi gólmi strhli duel na svoju stranu.

Zverenci českého kormidelníka Vladimíra Růžičku tak triumfovali 4:2 a v tabuľke sa doťahujú k tým najlepším. Aktuálne sú na siedmom mieste.

Dnes, teda v stredu 1. novembra sa v skvelom svetle predviedli aj zverenci Vladimíra Weissa staršieho, keď na domácom štadióne nedali šancu Michalovciam. Už v prvom polčase s nimi spravili rýchly proces, keď viedli už 4:1 a napokon vyhrali 5:1.