Jakub Forgács Krimi

DRÁMA v Bratislave: Žena visela z okna, ZÁCHRANA prišla v poslednej sekunde!

Ihneď po vystúpení z výťahu začuli policajti ženský krik, ktorý vychádzal z medziposchodia medzi 9. a 10. poschodím. Čo sa tam odohrávalo?

Ilustračný obrázok k článku DRÁMA v Bratislave: Žena visela z okna, ZÁCHRANA prišla v poslednej sekunde!
Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj

Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru v Karlovej Vsi v pondelok do bodky naplnili svoje poslanie a dobre známe heslo : „POMÁHAŤ A CHRÁNIŤ“. „V ranných hodinách boli vyslaní na základe oznámenia na linke 158 na ulicu Ľ. Fullu, kde sa mala nachádzať na parapetnej doske žena, ktorá chce skočiť z 9. poschodia obytného domu,“ uviedli krajskí policajti na sociálnej sieti.

„Policajti sa bezodkladne presunuli na uvedenú adresu, vošli do vnútorných priestorov domu a čo najskôr sa presunuli na uvedené poschodie. Ihneď po vystúpení z výťahu začuli ženský krik, ktorý vychádzal z medziposchodia medzi 9. a 10. poschodím. Tam spozorovali otvorené okno a ženu, ktorá z posledných síl držala za ruku druhú ženu, ktorá visela celým telom z okna a snažila sa odkopnúť od fasády domu s úmyslom spadnúť dole,“ pokračovali muži zákona

„Policajti k žene priskočili a pomohli jej visiacu ženu vtiahnuť do vnútra chodby, čo sa im podarilo,“ opísali zásah.

„Nakoľko obe ženy boli zjavne rozrušené a plakali, policajti na miesto privolala záchrannú službu a až do jej príchodu obe ženy upokojovali. Následne po príchode záchrannej služby 27-ročnú ženu, ktorá chcela skokom ukončiť svoj život, pomohli premiestniť do sanitky. Tá ju následne previezla do jednej z nemocníc,“ dodali muži zákona so slovami, že druhej žene chceli poskytnúť pomoc, avšak tú odmietla a po chvíli sa upokojila, zranenia pri tomto incidente neutrpela.

Ďalšie aktuálne správy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM