Krimi

Dievčinu, ktorá vybehla na ihrisko počas futbalového zápasu, polícia obvinila z výtržníctva

Mladučká Samantha preliezla plot tribúny, vyzliekla si tričko a v spodnej bielizni vbehla na hraciu plochu.

Ilustračný obrázok k článku Dievčinu, ktorá vybehla na ihrisko počas futbalového zápasu, polícia obvinila z výtržníctva
Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj

Policajti obvinili z výtržníctva 19-ročnú Samanthu z Bratislavy, ktorá vbehla bez trička na ihrisko počas futbalového zápasu medzi bratislavským Slovanom a PAOK Solún. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

Na ihrisku bez trička

„Obvinená v 75. minúte zápasu preliezla plot tribúny, vyzliekla si tričko, v spodnej bielizni vbehla na hraciu plochu a prebehla cez väčšiu časť hracej plochy,“ uvádza sa v stanovisku polície.

V dôsledku jej konania bol zápas prerušený, až pokiaľ ju nezaistil člen usporiadateľskej služby a neodovzdal policajtom. Po zadržaní bola umiestnená do cely policajného zaistenia a po vznesení obvinenia predvedená pred sudcu.

Policajti obvinili z trestného činu výtržníctva aj štyroch cudzincov, ktorí hrubým spôsobom narušili priebeh minulotýždňového zápasu medzi mužstvami Slovan Bratislava a PAOK Solún. Policajti obvinili 27-ročného Dimitriosa A. z Grécka, 22-ročného Christosa z Grécka, 25-ročného Stylianosa K. z Grécka, a 37-ročného Jordana B. z Rakúska.

Výtržníci

Muži na štadióne v sektore hostí otvorili hydrant, z ktorého vytiahli hadicu a ťahali ju smerom k schodisku. „Následne manipulovali s prívodom vody na hydrante, pričom prúd vody použili proti členom súkromnej bezpečnostnej služby. Zasahujúci policajti voči týmto mužom vykonali služobný zákrok a obmedzili ich na osobnej slobode,“ vysvetlila polícia.

„Muži boli umiestnení v cele policajného zaistenia a po vykonaní potrebných úkonov boli predvedení pred príslušného sudcu okresného súdu, ktorý v danej veci rozhodoval,“ doplnili policajti.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie