Krimi

Ďalšia krádež v Eurovei! Tentokrát to boli prstene a antistresové obrúčky

Neznámy páchateľ ukradol v nedeľu (8.11.) v bratislavskom obchodnom centre prstene a antistresové obrúčky v hodnote približne 2500 eur. Polícia po ňom pátra. Informovala o tom dnes bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Ilustračný obrázok k článku Ďalšia krádež v Eurovei! Tentokrát to boli prstene a antistresové obrúčky
Foto: Peter Dóža

„Policajti druhého Bratislavského okresu pátrajú po neznámom páchateľovi, ktorý sa 8. novembra v ranných hodinách vlámal do jedného z predajných stánkov na prvom poschodí v obchodnom centre na Pribinovej ulici v Bratislave,“ uviedla Mihalíková.

Podľa doterajších informácií neznámy páchateľ z uzamknutej zásuvky odcudzil čierne semišové plató s približne 60 prsteňmi rôznych značiek zo strieborného kovu a chirurgickej ocele a bielu škatuľu, ktorá obsahovala 14 antistresových obrúčok zo strieborného kovu.

„Uvedeným konaním vznikla poškodenej spoločnosti škoda na odcudzených veciach približne 2500 eur a škoda poškodením uzamykacieho mechanizmu približne 100 eur. Po neznámom páchateľovi policajti v súčasnosti naďalej intenzívne pátrajú,“ doplnila hovorkyňa.

Prečítajte si aj: V zlatníctve v Eurovei ukradli luxusný prsteň v hodnote niekoľkých stotisíc eur. Odmena za informácie o zlodejovi je v desaťtisícoch e­ur

Foto:Ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie