Jakub Forgács Správy

Bratislavská ulica získa nový asfalt: Pre opravy ju uzavrú, pripravte sa na obmedzenia

Vodiči, zbystrite pozornosť! Nového asfaltu sa dočká ďalšia bratislavská ulica a jeho výmena sa nezaobíde bez dopravných obmedzení. Kedy ju uzavrú a kadiaľ povedie obchádzka?

Ilustračný obrázok k článku Bratislavská ulica získa nový asfalt: Pre opravy ju uzavrú, pripravte sa na obmedzenia
Zdroj: TASR

Májkovú ulici v bratislavskom Starom Meste začnú od pondelka opravovať. „Dlažba na nej je poškodená a dlažobné kocky na mnohých miestach chýbajú. Jej povrch preto vymenia za asfaltový,“ informovala hovorkyňa mestskej časti Bratislava-Staré Mesto Alexandra Obuchová.

Na rekonštrukciu Májkovej ulice samospráva vyhlásila verejné obstarávanie. „Najnižšiu ponuku, a to 47 147 eur s DPH, predložila spoločnosť Viaspol“ uviedla hovorkyňa.

Májkova ulica bude počas rekonštrukcie uzavretá a Bratislavčania ju budú môcť obísť cez Vazovou ulicu. Práce by mali byť ukončené do 10. augusta. Mestská časť zatiaľ žiada obyvateľov o trpezlivosť.

Staré Mesto na prelome mesiacov júna a júla ukončilo obnovu dláždenia Michalskej ulice. Opravy mestskú časť stáli vyše 50 500 eur, z rozpočtu bolo na obnovu vyčlenených 80 000 eur. Ušetrené financie plánuje mestská časť investovať do obnovy chodníkov v rámci pešej zóny.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM