Tomáš Stupavský Krimi

Bratislavská polícia naďalej pátra po agresívnom útočníkovi, ktorý zákerne napadol 30-ročného muža

Polícia pátra po neznámom páchateľovi, ktorý v máji v Bratislave zákerným spôsobom ublížil 30-ročnému mužovi. Informuje o tom dnes bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní.

Ilustračný obrázok k článku Bratislavská polícia naďalej pátra po agresívnom útočníkovi, ktorý zákerne napadol 30-ročného muža
Zdroj: TASR

„Doposiaľ neznámy páchateľ dňa 10. mája krátko pred 02.45 h na Michalskej ulici pribehol zozadu a následne vo výskoku kopol do zátylku 30-ročného muža, ktorý spadol prednou časťou hlavy na kamennú dlažbu,“ opísal útok policajný hovorca.

Napadnutého muža previezli do jednej z bratislavských nemocníc, kde ho hospitalizovali. Páchateľ podľa polície z miesta následne utiekol na neznáme miesto.

Ide o muža, ktorý mal oblečené dlhé nohavice, bundu s dlhým rukávom a obuté mal tenisky čiernej farby. „Ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na fotografiách, žiadame, aby sa s nimi obrátili na bezplatné číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení,“ uzavrel hovorca.

Ilustračné foto.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM