Maros Palesch Rôzne

Bratislavská MISIA 01 štartuje ...

... vo štvrtok ráno o 9.45 hod. pred Primaciálnym palácom. Viac ako päťdesiatka známych osobností kultúrneho, spoločenského, verejného života zo Slovenska i Čiech sa zajtra (štvrtok – 6. október) vydá do bratislavských ulíc, aby v rámci charitatívnej

Bratislavčania, zamestnanci firiem, študenti, seniori sa môžu do akcie zapojiť tým, že zavolajú na ktorékoľvek z troch telefónnych čísiel (0944/046 733, 0907/508 704, 0904/317 398) a objednajú si svojho osobného kuriéra. Kuriér následne zavíta priamo k darcovi domov, práce či školy a prevezme finančný príspevok v minimálnej hodnote 10 eur a z rúk kuriéra, známej osobnosti – herec, spevák, moderátor, verejný činiteľ získa oficiálny certifikát, ktorý potvrdí jeho aktívne zapojenie do prvého ročníka tohto výnimočného charitatívneho projektu na území slovenskej metropoly.

MISIA 01 Bratislava sa oficiálne spustí o 9.45 hod. pred Primaciálnym palácom, pričom v Justiho sieni paláca (prízemie, m. č. 105) bude počas celého dňa zriadený dispečing, ktorého dobrovoľní zamestnanci budú preberať telefonáty od potenciálnych darcov. Priestor dispečingu je voľne prístupný pre zástupcov médií, a v prípade záujmu je možné dohodnúť si účasť novinára na misii ktoréhokoľvek kuriéra. Finančný výťažok z misie bude odovzdaný bratislavskému Domovu sociálnych služieb na Sibírskej ulici, ktorý je dočasným domovom pre ľudí trpiacich viacnásobným zdravotným postihnutím. Októbrová MISIA 01 má prispieť k tomu, aby život ľudí s telesným postihnutím bol krajší, a pomocnú ruku k naplneniu tohto cieľa pridá okrem iného David Koller, Misha, Táňa Pauhofová, Nikita Slovák, Roman Pomajbo, Martin Nikodým, Pyco Rausch, Lucia Hablovičová, či bratislavský primátor Milan Ftáčnik.

Zdroj: Magistrát Bratislavy, Ľubomír Andrassy

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM