Tomáš Stupavský Rôzne

Bratislavčania, otestujte sa s naším KVÍZOM: Poznáte 10 faktov o známej historickej pamiatke Lekáreň u Salvatora?

Ruku na srdce, vyznáte sa v histórii? Overiť si to môžete s naším kvízom. Poznáte známu bratislavskú pamiatku Lekáreň u Salvatora? Stačí pár kliknutí a zistíte, ako na tom ste...

Ilustračný obrázok k článku Bratislavčania, otestujte sa s naším KVÍZOM: Poznáte 10 faktov o známej historickej pamiatke Lekáreň u Salvatora?
Zdroj: Dnes24.sk

Zaujal vás náš dokumentárny seriál „Čo v sebe ukrýva Bratislava"? Poznáte významné pamiatky hlavného mesta, ktoré sa v našom projekte objavujú? Overiť si to môžete s naším kvízom.

V prvom vám položíme 10 jednoduchých otázok o Lekárni u Salvatora, ktoré v priebehu pár minút preveria vaše vedomosti. Ku každej otázke máte tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na Facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom :)

HRAJTE TU: zábavné kvízy

Ak ste ešte nevideli časť venovanú Lekárni u Salvatora, tak neváhajte a pozrite si ju tu.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM