Ilustračný obrázok k článku Absolútna NOVINKA pri hlavnom meste: Diaľničná reštaurácia McDonald's  je OTVORENÁ! FOTO
8
Galéria

Absolútna NOVINKA pri hlavnom meste: Diaľničná reštaurácia McDonald's je OTVORENÁ! FOTO

Vyrazili ste do Bratislavy, alebo naopak, cestujete z hlavného mesta, a máte chuť na niečo rýchle pod zub? Najnovší McDonald's na exite Triblavina na D1-ke je pre vás ako stvorený!

han
han

Absolútna NOVINKA pri hlavnom meste: Diaľničná reštaurácia McDonald's je OTVORENÁ! FOTO

Vyrazili ste do Bratislavy, alebo naopak, cestujete z hlavného mesta, a máte chuť na niečo rýchle pod zub? Najnovší McDonald's na exite Triblavina na D1-ke je pre vás ako stvorený!

Ilustračný obrázok k článku Absolútna NOVINKA pri hlavnom meste: Diaľničná reštaurácia McDonald's  je OTVORENÁ! FOTO
8
Galéria

Kde presne nájdete 39. reštauráciu McDonald's na Slovensku? Nachádza sa na exite z diaľnice D1 na 18 km pri zjazde na Bernolákovo. Od dnešného dňa, čiže piatku 30. septembra o 11.00 hodine sa otvorila druhá voľne stojaca diaľničná reštaurácia svoje brány pre verejnosť.

„Prevádzka je koncipovaná ako reštaurácia novej generácie a poteší všetkých motoristov, ktorým ponúka príležitosť na rýchle a kvalitné občerstvenie. Samozrejmosťou je možnosť objednania jedla priamo z auta prostredníctvom McDrive a tiež je k dispozícii aj kaviarenská časť McCafé,“ prezradila Lucia Poláčeková, PR manažérka McDonald's Slo­vensko.

Rozrastajú sa

Spoločnosť McDonald's ako najväčší prevádzkovateľ reštaurácii na Slovensku pokračuje v plánovanej expanzii. Táto prevádzka je už tridsiata deviata a vyniká svojou polohou. Umiestnená je na obojstrannom exite z diaľnice D1. pričom je na strane z Bratislavy na Senec. Po reštaurácii v Beladiciach je to už druhá diaľničná prevádzka pod krídlami McDonald's.

„Jej otvorením potvrdzujeme naše biznisové plány s expanziou a sme radi, že sa nám darí pokračovať v rozširovaní našej siete. Je skvelé, že takýmto spôsobom ponúkneme motoristom možnosť sa občerstviť a zároveň si oddýchnuť,“ priznal Richard Boháč, development manažér pre McDonald's na Slovensku.

Niečo o prevádzke

Diaľničná reštaurácia pri Triblavine udrie do očí hneď na prvý pohľad. Jej príjemný vzhľad je zakomponovaný do prostredia a cveng jej dodáva 23 metrov vysoký stožiar s logom spoločnosti, ktorý je vidieť z diaľnice.

„Žiaľ, vyšší nemohol byť, pretože v blízkosti sa nachádza bratislavské letisko, čo by mohlo narobiť problémy lietadlám. Museli sme dodržať predpisy,“ uviedol franšízant novej reštaurácie Anton Novotný.

Lesk novej reštaurácii dodáva útulný interiér, ktorý McDonald's využil druhý raz na Slovensku. „Ide o dizajn Geometry, ktorý je ľahký, vzdušný, moderný a pohodlný. Vždy vyberáme dizajn vhodný do daného prostredia a používame kvalitné materiály. Prídu si na svoje hlavne rodiny s deťmi. A čo je hlavné, je ľahko udržiavateľný. Už sme ho použili na prevádzke v Nákupnom centre Nivy v Bratislave,“ objasnil Richard Boháč.

Reštaurácia na Triblavine disponuje 145 miestami na sedenie a ďalšími 52 na terase. Pred prevádzkou je prichystaných 41 parkovacích miest a dve miesta pre autobusy. „„Výhodou sú štyri nabíjačky pre elektromobily, z ktorých sú dva stojany rýchlonabíjateľné,“ dodal Richard Boháč.

Ďalším príjemným bonusom bude, že mysleli aj na psíčkarov. Návštevníci so štvornohými miláčikmi si prídu v blízkej budúcnosti na svoje. Pri reštaurácii bude totiž výbeh pre psov!

Pracovné miesta

Výhodou pre obyvateľov obcí pri Bratislave je nárast pracovných miest. Otvorením tejto prevádzky tak vzniklo dovedna 90 nových pracovných miest, ktoré ponúkajú pracovnú príležitosť aj študentom, mamičkám, zdravotne zvýhodneným osobám aj seniorom.

„Otváracie doby budú zatiaľ od 7.00 do 22.00, ale potom, čo budeme mať plný pracovný stav, budeme mať otvorené o niečo dlhšie,“ povedal Novotný.

Náročné začiatky

Myšlienka, postaviť takúto reštauráciu v blízkosti hlavného mesta pri diaľnici, napadla Richardovi Boháčovi už dávno.

„Bolo to niekedy v roku 2011. Viete si predstaviť ako dlho trvali jednotlivé vybavovačky a komplikácie spojené s pozemkom, stavbou a podobne?“ zamyslel sa.

„Našťastie, tento môj sen sa podarilo dotiahnuť do šťastného konca,“ skonštatoval na záver Richard Boháč z McDonald's.

Na diaľnici D1 vrástol nový McDonald´s
8
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín