TIPY NA TÝŽDEŇ: Dni plné hier, áut, výstav aj zaujímavých prednášok

Na hrade si môžete pozrieť takmer zaniknuté slovenské party, v nákupnom centre vyskúšať autíčko alebo si zahrajte spoločenské hry.

Prednášky z praxe s Rytmusom

Študentský parlament FPM si pre vás pripravil jednu z mnohých zaujímavých prednášok. Ako prvého hosťa pozvali „Patrika "Rytmusa“ Vrbovského":https://www.facebook.com/…67359264010/, ktorý porozpráva o svojej business ceste.

pondelok / 17:00 – 18:00 hod. / Ekonomická univerzita – prednáška sa uskutoční v miestnosti B1.02 v novej budove Ekonomickej univerzity / vstup voľný

Diskusia: Pravda a lož v médiách

Ako rozlíšiť, ktoré informácie v médiách sú pravdivé a ktoré klamlivé? Aká je úloha novinárov a samotných médií v dobe dezinformácií? Príďte na verejnú diskusiu, ktorá sa bude venovať práve týmto pálčivým otázkam. Na diskusii sa podelia o svoju priamu skúsenosť s dezinformáciami a s bojom proti nim slovenskí a českí novinári.

Viac info TU.

pondelok / 18:00 – 19:30 hod. / Baštova 5 Open Gallery

Testovanie Boty roku v Bratislave

Vyraz otestovať v Bratislave tie najlepšie topánky! Behať budete v špičkových modeloch pre rok 2017. Otestujeme trailovky od značiek Inov-8, Columbia Montrail, Mizuno, Reebok a On Running.

Viac info TU.

utorok a štvrtok / 18:00 – 20:00 hod. / Koliba

Prešporské večery: Avari v Bratislavskom regióne

Avaroch v Bratislavskom regióne bude prednášať Daniel Antoni. Kapacita je 120 miest.

streda / 18:00 hod. / Prednášková sála Univerzitnej knižnice, Ventúrska 11, suterén / vstup voľný

Večer Spoločenských Hier

Je veľa hier, niektoré zábavné, iné strategické, zopár na postreh a niektoré výborné k poháriku vína či dobrému rumu. V Ludopolise si ich môžete skúsiť, zahrať a naučiť sa či zabaviť sa pri nich.

Info TU.

streda, štvrtok / 20:00 hod. / FLAME Music Bar / vstup voľný

Minimánia

Otestujte úplne nové MINI Countryman ako aj ďalšie novinky: MINI Clubman a MINI Cabrio. Staňte sa súčasťou jedinečného zážitku a môžete vyhrať Úplne nové MINI Countryman na jeden mesiac.

Viac info TU.

streda – sobota / Bory Mall / vstup zdarma

Výstava Party v 21. storočí

Na Bratislavskom hrade si môžete pozrieť výstavu obrazov Party v 21.storočí. Čaká na vás limitovaná kolekcia 33 obrazov takmer zaniknutých slovenských párt a vencov. Výstava prináša novodobý pohľad mladej generácie na takmer zaniknuté kultúrne klenoty Slovenska.

Viac o výstave sa dozviete TU.

do soboty 15. apríla / od 13:00 do 19:00 hod. / Galéria na Západnej terase Bratislavského hradu / vstup voľný

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Odporúčame