Pred Starou tržnicou otvoria prvé letné „Silent Cinema“

Letné kino v centre mesta? Prečo nie! Priamo pred Starou tržnicou a dokonca bez obáv, že by ste niekoho rušili.

Stará tržnica je obľúbeným miestom nielen gazdiniek počas sobotných trhov, ale aj fanúšikov dobrého jedla počas street foodov, milovníkov piva počas pivného salóna a všetkých tých, ktorí milujú život v meste.

Silent cinema

Tržnica pre Bratislavčanov najnovšie pripravila novinku v podobe premietania filmov bez toho, aby hlukom rušili okolie – tzv. silent cinema. Jediné, čo na takéto premietanie potrebujete, sú slúchadlá. Tie si budete môcť požičať za zálohu vo Výčape U Ernőho, inak je celé premietanie zadarmo.

S milou novinkou sa pochválila Stará tržnica na sociálnej sieti pred pár dňami, kedy spúšťali skúšobné premietanie. Od tohto týždňa sa už bude premietať viackrát týždenne, a to v utorky, stredy a štvrtky o 21:00 hod. na námestí pred tržnicou. V prípade nepriaznivého počasia sa nepremieta.

„Premietať budeme filmy od KineDok a Slovenského filmového ústavu a máme rozpracované aj ďalšie spolupráce,“ Bratislava24.sk informovala Denisa Chylová z občianskeho združenia Starej tržnice.

Silent cinema je súčasťou projektu up!city, ktorý Bratislavčanom a návštevníkom mesta prináša Volkswagen Slovakia a Aliancia Stará Tržnica v spolupráci s mestom Bratislava, ZSE a Švihaj Šuhaj.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Odporúčame