Jazdené auto rýchlo a bez zbytočného vybavovania: Sympatická Daniela vám v Bratislave poradí, ako na to

Kúpiť si dnes novučičké auto v hotovosti je dnes utópiou pre viacerých ľudí. Preto mnohí využívajú možnosť kúpiť si na splátky nejaké to jazdené. V Bratislave a okolí vám ho Daniela Steindlová pomôže prefinancovať tak, aby nezaťažil váš mesačný rozpočet.

Monika Földešiová
Ilustračný obrázok k článku Jazdené auto rýchlo a bez zbytočného vybavovania: Sympatická Daniela vám v Bratislave poradí, ako na to
Zdroj: PR

Teraz si môžete kúpiť jazdené auto na splátky bez zbytočného čakania. Daniela Steindlová zo spoločnosti Martin Anderson vám ho zabezpečí bez ohľadu na to, či si ho chcete kúpiť cez autobazár, od súkromného inzerenta, alebo dať si ho doviesť rovno zo zahraničia (len v rámci Európskej únie, pozn. red.)

Ako to funguje?

Veľmi jednoducho a rýchlo! Vyberiete si auto, ktoré chcete kúpiť. Skontaktujete zástupkyňu spoločnosti Martin Anderson, stretnete sa, zabezpečí výber auta a pripraví vám výpočet splátok podľa vašich požiadaviek či možností .

V čom je to výhodné?

Keby ste kupovali auto na splátky na vlastnú päsť, trvalo by vám týždne, kým by ste sa zorientovali v podmienkach bankových a nebankových úverových spoločností. Najmä bankový sektor by totižto preveroval vaše daňové priznanie, schopnosť auto splácať a všetku dokumentáciu k tomu potrebnú. Výhodou tohto sprostredkovateľa je práve rýchlosť. Už do 1 hodiny máte pripravenú zmluvu a do 7 pracovných dní od začiatku vybavovania leasingu viete mať svojho vysneného tátoša doma.

„Viem poradiť pri výbere auta, najzhodnejšiu cestu v procese schvaľovania úveru, voliteľnej doby splácania, flexibilnej výške splátok… Všetko je o efektívnej komunikácii a skúsenostiach,“ vysvetľuje Daniela Steindlová. Ako ďalej pokračuje, každé kupované auto musí byť preverené – či nemá prerazené číslo, nie je naň exekúcia alebo či nie je predmetom trestnej činnosti. Toto všetko za vás zistí úverová spoločnosť a s minimálnou dobou čakania!

Navyše, úrokové sadzby, ktoré vybaví, kopírujú ponuku komerčných bánk pri spotrebnom úvere . Nemusíte sa preto obávať premrštenej a nereálnej ponuky.

V Bratislave letia najviac combi

Aj keď by ste predpokladali, že kúpa áut typu combi je v našom kraji záležitosťou prevažne rodín, ste na veľkom omyle. „Najviac letia Škody a Audi combi . Gro mojej cieľovej skupiny záujemcov sú skôr samotní muži, takže vidno, že začínajú byť praktickejší :),“ vysvetľuje.

A aké sú najčastejšie faktory pri výbere samotného auta? „Samozrejme nízka spotreba, automatická klimatizácia a čo najväčší úložný priestor za danú sumu. A v neposlednom rade pozerajú aj na to, čí má auto tempomat,“ pokračuje s úsmevom sprostredkovateľka Daniela.

Čo o nej povedali…

„Firmu Martin Anderson a konkrétne Danielu Steindlovú som našiel a oslovil vďaka ich internetovej stránke. Daniela bola veľmi príjemná a ochotná poradiť mi aj napriek tomu, že som bol možno až otravný so svojimi otázkami :). Navyše mi pomohla aj s vyhľadávaním auta, čo si veľmi cením, lebo popri práci som nemal čas sa tomu venovať,“ povedal Marek Labík, ktorý sa aj vďaka nej teší autu Audi A4.

„V rámci našich možností prebehla spolupráca s Dankou v poriadku. Auto som si síce vyberal sám, ale bola mi veľmi nápomocná pri vyvabovaní leasingu,“ pochvaľuje si priateľský a profesionálny prístup Lukáš Kormoš.

Informujte sa aj vy v prípade záujmu na tel. čísle 0903 990 535 alebo na infomartinanderson@gmail.com a danielka.steindlova@gmail.com.

(PR správa)

Zdroj: PR
Zdroj: Facebook

Odporúčame

Tento článok nie je možné komentovať.